Kategorie

Prawnicze

Prawnicze podręczniki do hiszpańskiego

Chciałbyś studiować prawo w Hiszpanii? A może pracować w środowisku prawniczym za granicą lub zostać tłumaczem przysięgłym? Nasza księgarnia to świetne miejsce, aby zaopatrzyć się w niezbędne podręczniki do nauki.

Prawnicze podręczniki do hiszpańskiego to jedna z kategorii, którą oferujemy wpodręcznikach do hiszpańskiego. Można tu znaleźć zarówno podręczniki, jak i ćwiczenia, które pozwolą na szybkie opanowanie najważniejszych słów i zagadnień związanych z prawem. Oferujemy książki do nauki języka hiszpańskiego najlepszych wydawnictw i w najlepszych cenach.

Dzięki nim z pewnością szybko opanujesz hiszpański język prawniczy.

Hiszpański język prawniczy- podręczniki

Prawo na pierwszy rzut oka może się wydawać skomplikowane. Ma sporo dziedzin, specjalistyczne słownictwo i różne trudne terminy. Szczególnie trudne do opanowania może się wydawać prawo innego kraju.

Poszczególne państwa mają często różne przepisy i zasady. Nasze podręczniki to pozycje, które pomogą ci opanować zarówno hiszpańskie słownictwo prawnicze, jak i system prawny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej księgarni internetowej i wybrania najlepszej książki dla siebie.

EnClave-ELE

Profesionales del mundo jurídico to podręcznik wraz z ćwiczeniami wydawnictwa EnClave- ELE. Jest to świetny podręcznik języka hiszpańskiego dla wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami prawniczymi.

SGEL

De Ley to podręcznik, który sprawdzi się nie tylko w opanowaniu terminologii prawniczej. Będzie też pomocny do zapoznania się z całym systemem prawnym obowiązującym w Hiszpanii.

Hiszpańsko-polski słownik prawniczej terminologii.

Diccionario de terminología jurídica español-polaco.

Aktywne filtry

Profesionales del mundo...

Profesionales del mundo jurídico B1-B2 Alumno+Cuaderno de actividades+audio descargable to podręcznik j. hiszpańskiego dla osób zainteresowanych zagadnieniami prawniczymi.

Jest opracowany na poziomie średniozaawansowanym. Skorzystają z niego  zarówno studenci, jak i osoby mające kontakty z firmami z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej.

Profesionales del mundo jurídico B1-B2 tworzy Libro del alumno+cuaderno de actividades w jednym tomie.

Cena 155,00 zł

De Ley B2+CD Curso de...

De Ley B2+CD to podręcznik do prawniczego języka hiszpańskiego dla studentów i prawników na poziomie zaawansowania B2. Pozwala nie tylko poznać słownictwo i terminologię prawniczą, ale i system prawny obowiązujący w Hiszpanii. 

Cena 148,00 zł