Kategorie

Słowniki hiszpańsko-angielskie

Słownik hiszpańsko-angielski, angielsko-hiszpański - dla kogo?

Słownik hiszpańsko-angielski to słownik przydatny dla osób potrzebujących wsparcia w komunikacji między językiem hiszpańskim a angielskim, na przykład uczniów, studentów, nauczycieli. Osoby, które podróżują, docenią obecność słownika, jako narzędzia, które pomoże w komunikacji z miejscowymi mieszkańcami, zminimalizuje ryzyko nieporozumień i wspomoże w codziennych sytuacjach. Odpowiednio dobrany do potrzeb słownik hiszpańsko-angielski może być przydatny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych uczących się języka hiszpańskiego i angielskiego.

Słownik hiszpańsko-angielski dla początkujących i bardziej zaawansowanych

Słownik hiszpańsko-angielski, angielsko-hiszpański dla początkujących powinien zawierać najczęściej używane słówka wraz z przykładami. Dobrym pomysłem jest zakup słownika zawierającego obrazki, przyczyniające się do efektywniejszej nauki. Słownik z ilustracjami może być bardziej atrakcyjny i ciekawy dla osób, dopiero rozpoczynających swoją przygodę z językiem - obrazy wzbudzają ciekawość i motywują do dalszej nauki hiszpańskiego. Mogą także ułatwić zapamiętanie znaczeń słów i rozumienie ich w kontekście. Bardziej zaawansowane osoby mogą potrzebować słownika z szerszym zakresem słownictwa, zawierającego dodatkowe informacje.

Angielsko-hiszpańskie słowniki w naszej ofercie

Proponujemy słowniki renomowanych hiszpańskich wydawnictw, takich jak Anaya czy Vox. Osoby podróżujące do Hiszpanii czy krajów hiszpańskojęzycznych, chcące mieć zawsze pod ręką wiarygodne źródło informacji, znajdą u nas słownik kieszonkowy Diccionario bilingue Pocket English - Spanish. To słownik hiszpańsko-angielski pełny przydatnych wyrażeń, gotowych do użycia w różnych sytuacjach. Zawiera 28 000 wpisów i 65 000 tłumaczeń.

Kolejna propozycja to słownik angielsko-hiszpański, hiszpańsko-angielski Diccionario Bilingue Español-Inglés. Jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, na początkowym etapie swojej nauki. To słownik przydatny dla osób z mało zaawansowaną znajomością języka. Nie tylko za sprawą dokładnych tłumaczeń, umieszczonych w kontekście z licznymi przykładami, ale również dzięki ilustracjom. Ten słownik hiszpańsko-angielski liczy ich ponad 400.

W Diccionario Bilingue Español-Inglés można znaleźć sekcję dotyczącą codziennych sytuacji i radzenia sobie z nimi. Cała seria obejmuje również słowniki języka hiszpańskiego z wersją niemiecką, francuską i włoską.

Chętnie służymy pomocą i jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania czy udzielić wsparcia w wyborze odpowiedniego słownika. Zapraszamy do kontaktu.

Aktywne filtry

Anaya diccionario bilingue...

Anaya Diccionario Bilingüe Spanish / English to słownik dla osób początkujących w nauce języka hiszpańskiego. Cała seria obejmuje również słowniki języka hiszpańskiego z wersją niemiecką, francuską i włoską

Jest przeznaczony dla osób w każdym wieku z mało zaawansowaną znajomością języka hiszpańskiego.

Cena 60,00 zł

Diccionario Básico LUX...

Diccionario  Básico LUX español/inglés- inglés/español to dwujęzyczny (hiszpańsko-angielski i angielsko-hiszpański) słownik. Zawiera podstawowe słownictwo do konsultacji zarówno dla uczniów, jak i profesjonalistów.

Cena 68,00 zł

Diccionario Escolar LUX...

Diccionario Escolar LUX español / inglés- inglés / español to słownik przeznaczony przede wszystkim dla środowiska szkolnego, a także dla wszystkich, którzy chcą szybko rozwiać swoje wątpliwości dotyczące znaczenia słów i tego, jak należy je poprawnie zapisać.

Cena 45,00 zł