Kategorie

Antykwariat Podręczniki do nauki angielskiego

ANTYKWARIAT PODRĘCZNIKI DO ANGIELSKIEGO

Czy warto kupować podręczniki do angielskiego w antykwariacie?

Jeśli myślisz o kupieniu podręcznika do nauki języka angielskiego, antykwariat to idealne miejsce!

Znajdziesz tu podręczniki o takiej samej wartości co nowe, ale w niższej cenie. Może to być znaczna oszczędność, zwłaszcza jeśli potrzebujesz kilku podręczników.

W naszym antykwariacie podręczniki do angielskiego są nadal w bardzo dobrym stanie. Będą Ci służyć jeszcze przez wiele lat! Znajdziesz tu podręczniki do angielskiego na każdym poziomie zaawansowania i z różnych wydawnictw.

Poza tym oferujemy podręczniki, które ciężko znaleźć na polskim rynku. Są to starsze wydania, cenione i szukane, dlatego niektóre z nich znajdziesz jedynie u nas!

Jakie książki do nauki języka angielskiego znajdziesz w naszym antykwariacie?

Znajdziesz tu zarówno słowniki, jak i podręczniki. Wszystkie napisane przez doświadczonych autorów i dostosowane do wszystkich poziomów zaawansowania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o angielskich idiomach wybierz 1000 Idiomów Angielskich. Z kolei, jeśli szukasz pomocy w zrozumieniu angielskich czasów polecamy Angielskie Czasy Walt Waren. Dla osób zainteresowanych nauką i techniką przygotowaliśmySłownik naukowo-techniczny.

To jedynie 3 z wielu pozycji, jakie dostępne są w naszym antykwariacie. Zajrzyj do niego i sprawdź sam!

Pozycje, jakie znajdziesz to m.in.:

Aktywne filtry

Angielskie czasy Walt Waren

Angielskie czasy Walt Waren

To książka do nauki angielskich czasów. Jest przeznaczona dla osób, które znają już podstawy gramatyki angielskiej i chcą usystematyzować swoją wiedzę na temat czasów.

Cena 20,00 zł

English Grammar in Use...

English Grammar in Use Supplementary Exercises to książka z ćwiczeniami dla osób uczących się angielskiego. 

Zawiera 200 ćwiczeń pozwalających lepiej poznać i zrozumieć gramatykę języka angielskiego.

Cena 25,00 zł

Słownik naukowo-techniczny...

Słownik naukowo-techniczny angielsko-polski, wydany w 1999 roku przez Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, to obszerny słownik zawierający około 135 000 terminów i skrótów z różnych dziedzin nauki i techniki.

Cena 50,00 zł

Longman dicctionary of...

Dictionary of Phrasal Verbs Rosemary Courtney to słownik angielskich czasowników złożonych. Zawiera phrasal verbs, a każdy z nich jest objaśniony w jasny i przejrzysty sposób.

Cena 80,00 zł

Develop your English...

Develop your English Vocabulary Tadeusz Śmiechowski

Książka Develop your English Vocabulary autorstwa Tomasza Śmiechowskiego to słownik tematyczny do nauki słownictwa angielskiego.

Książka jest przeznaczona dla osób na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym.

Cena 15,00 zł

Longman Advanced Grammar L....

Książka Longman Advanced Grammar L.G.Alexander to kompleksowy podręcznik gramatyki angielskiej przeznaczony dla studentów zaawansowanych.

Podręcznik obejmuje szeroki zakres zagadnień gramatycznych, od podstaw gramatyki opisowej po zaawansowane konstrukcje gramatyczne.

Cena 35,00 zł

Leksykon angielskich...

Książka Leksykon angielskich czasowników nieregularnych Piotr Domański to kompleksowe opracowanie czasowników nieregularnych w języku angielskim.

Cena 10,00 zł