Podręczniki hiszpańskie dla młodzieży 11-16 lat

Książki do hiszpańskiego dla młodzieży od 11 do 16 lat to podręczniki dla szkoły podstawowej i liceum. Wydawnictwa, które od dawna publikują podręczniki do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla tej grupy wiekowej to Edelsa z Chicos y chicas i SGEL z Compañeros. Ostatnio dołączyło do nich Enclave z metodą ¡Que guay!.

Edelsa

Chicos y chicas to metoda, która tworzą cztery poziomy. Chicos chicas 1 Libro del alumno, Chicos chicas Cuaderno de ejercicios, oraz CD i libro del profesor do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

¿Español? ¡Por supuesto! to podręcznik zaplanowany dla szkół. Składa się z czterech poziomów od A1 do B1 z rozbiciem poziomu A2 na dwie książki. Pierwszy poziom to: ¿Español? ¡Por supuesto!1 Libro del alumno, ¿Español? ¡Por supuesto!1 Libro de ejercicios, ¿Español? ¡Por supuesto!1 Libro del profesor +CD, podręcznik cyfrowy online i Manual de uso (Libro +USB).

Instantes to najnowszy podręcznik dla młodzieży do nauki języka hiszpańskiego, bazujący na nowych technologiach. Składa się z czterech poziomów od A1 do B2, każdy w jednym tomie. Pierwszy poziom to Instantes1 Libro del alumno i jego wersja cyfrowa, Instantes 1 Libro de ejercicios i jego wersja cyfrowa, Instantes 1 Libro del profesor oraz Explotación de la realidad aumentada.

Joven.es to metoda nauki języka hiszpańskiego dla młodzieży szkolnej. Tworzą ją cztery podręczniki i obejmuje poziomy od A1 do B1. Każdy poziom składa się z podręcznika ucznia z CD, zeszytu ćwiczeń i podręcznika dla nauczyciela z CD. Pierwszy poziom to Joven.es 1 Libro del alumno + CD, Joven.es 1 Libro de ejercicios i Joven.es 1 Libro del profesor +CD.

Código ELE również jest podręcznikiem dla młodzieży opracowanym na czterech poziomach. Jego zakres to A1-B1. Pierwszy poziom to Código ELE 1 Libro del alumno, Código ELE 1 Libro de ejercicios, Código ELE 1 Libro de profesor + CD, Manual de uso (Libro +USB) oraz podręcznik cyfrowy online.

SGEL Nueva edición Compañeros.

Compañeros, główny podręcznik dla młodzieży w wieku 11-16 lat tego wydawnictwa doczekał się nowej wersji Nueva edición Compañeros. Obejmuje on poziomy od A1 do B1 w czterech podręcznikach. Pierwszy poziom to Compañeros 1 Libro del alumno – licencia digital, Compañeros 1Cuaderno de ejercicios + licencia digital, Compañeros 1 Libro digital + cuaderno oraz Compañeros 1 Guía didactica.

Diverso to najnowszy podręcznik dla młodzieży szkolnej 15+. Opracowany jest na trzech poziomach: Diverso 1 A1, Diverso 2 A2 oraz Diverso 3 B1. Ma wersję Diverso Basico A1+ A2 i Diverso B B1+ z najnowszymi egzaminami do Matury Międzynarodowej, Ab Initio oraz Español B.

W tym roku ukazała się jego najnowsza wersja Nuevo DIVERSO Básico Alumno + licencia digital i Nuevo DIVERSO Básico Cuaderno de ejercicios + licencia digital.

Enclave ¡Qué guay! Curso de español para adolescentes

¡Qué guay! Jest pierwszym podręcznikiem dla młodzieży szkolnej tego wydawnictwa. Na razie zostały wydane trzy poziomy. ¡Qué guay! A1.1 Alumno + Cuaderno de actividades i podręcznik dla nauczyciela ¡Qué guay! A1.1 Guía docente. Drugi poziom to ¡Qué guay! A1.2 Alumno + Cuaderno de actividades i podręcznik dla nauczyciela ¡Qué guay! A1.2 Guía docente. Następnie ¡Qué guay! A2 Alumno + Cuaderno de actividades i podręcznik dla nauczyciela ¡Qué guay! A2 Guía docente. Ostatni to ¡Qué guay! A2-B1 Alumno + Cuaderno de actividades i podręcznik dla nauczyciela ¡Qué guay! A2-B1 Guía docente.


Podręczniki hiszpańskie dla młodzieży 11-16 lat

Aktywne filtry

Compañeros 2 A2 Guía...

Compañeros 2 A2 Guía del profesor Nueva edición to podręcznik dla nauczyciela do poziomu A2 Compañeros. Zawiera dodatkowe zadania i ćwiczenia, listę rozwiązań i odpowiedzi do zadań z podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń na tym poziomie, zbiór zadań, ćwiczeń, egzaminów przeznaczonych do kserowania ( wydrukowane na grubszym i trwalszym papierze) oraz propozycje dydaktyczne do pracy z video, umieszczonymi na You Tube.

Cena 112,00 zł

Compañeros 1 A1 Guía...

Compañeros 1 A1 Guía del profesor Nueva edición to podręcznik dla nauczyciela do poziomu A1 Compañeros. Zawiera dodatkowe zadania i ćwiczenia, listę rozwiązań i odpowiedzi do zadań z podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń na tym poziomie, zbiór zadań, ćwiczeń, egzaminów przeznaczonych do kserowania ( wydrukowane na grubszym i trwalszym papierze) oraz propozycje dydaktyczne do pracy z video, umieszczonymi na You Tube.

Cena 112,00 zł

Compañeros 3 B1.1 Guía...

Compañeros 3 Guía del profesor omawia wszystkie 9 rozdziałów podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń z poziomu B1, sposób pracy z materiałem, uwagi, komentarze i sugestie dydaktyczne dla nauczycieli. Na końcu umieszczone są obszerne egzaminy (do kopiowania), sprawdzające opanowanie materiału każdej części przez ucznia wraz z ich rozwiązaniami. Egzaminy te same w sobie mogą być wykorzystane jako dodatkowy materiał dydaktyczny.

Cena 112,00 zł

Compañeros 4 B1.2...

Compañeros 4 B1.2 Ejercicios Nueva edición + licencia digital to zeszyt ćwiczeń do drugiej części poziomu B nowej wersji podręcznika do języka hiszpańskiego Compañeros na poziomie B1.2. Poziom B jest podzielony na dwie części 3 B1.1 i 4 B1.2. Tak jak podręcznik ucznia również zeszyt ćwiczeń daje do dyspozycji ucznia oprócz wersji papierowej roczny dostęp do wydania cyfrowego. Pozwala ono na wykonanie wszystkich ćwiczeń w formie interaktywnej. Ćwiczenia są pomyślane jako powtórzenie i utrwalenie materiału zawartego w podręczniku ucznia, posiadają też transkrypcje nagrań. Zeszyt ćwiczeń składa się z 9 rozdziałów, odpowiadających treścią rozdziałom z podręcznika ucznia. Nagrania umieszczone sa w wersji cyfrowej, ale można je też odsłuchać lub ściągnąć z ele.sgel.es/descargas.asp.

Cena 94,00 zł

Compañeros 1 A1 Alumno...

Compañeros 1 A1 Alumno Nueva edición + licencia digital jest pierwszym podręcznikiem z całej serii Compañeros Nueva edición + licencia digital na poziomie A1Rozdziały składają się z części: 

Para aprender : strategie przydatne w trakcie nauki 

Pronunciación y ortografia : podstawowe problemy fonetyczne

Vocabulario : słownictwo z każdego rozdziału

Gramatica : struktury gramatyczne w zdaniach i tekstach

Comunicación : modele dialogów z codziennego języka

Destrezas : ćwiczenie umiejętności językowych w oparciu o wybrane teksty

Cultura : teksty i ćwiczenia nawiązujące do kultury Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej

Evaluación : gramatyczne, słownikowe i komunikacyjne ćwiczenia powtórkowe

Na końcu podręcznika znajdują się : proyectos, vocabulario, resumen gramatical i transcripciones.

Cena 129,00 zł

Compañeros 1 A1 Ejercicios...

Compañeros 1 A1 Ejercicios Nueva edición + licencia digital to zeszyt ćwiczeń do nowej wersji podręcznika do języka hiszpańskiego Compañeros na poziomie A1. Tak jak podręcznik ucznia również zeszyt ćwiczeń daje do dyspozycji ucznia oprócz wersji papierowej roczny dostęp do wydania cyfrowego. Pozwala ono na wykonanie wszystkich ćwiczeń w formie interaktywnej. Ćwiczenia są pomyślane jako powtórzenie i utrwalenie materiału zawartego w podręczniku ucznia, posiadają też transkrypcje nagrań. Zeszyt ćwiczeń składa się z 9 rozdziałów, odpowiadających treścią rozdziałom z podręcznika ucznia. Nagrania umieszczone sa w wersji cyfrowej, ale można je też odsłuchać lub ściągnąć z ele.sgel.es/descargas.asp.

Cena 94,00 zł

Compañeros 2 A2 Alumno...

Compañeros 2 A2 Alumno Nueva edición + licencia digital jest drugim podręcznikiem z całej  serii Compañeros Nueva edición + licencia digital na poziomie A2. Rozdziały składają się z części: 

Para aprender : strategie przydatne w trakcie nauki 

Pronunciación y ortografia : podstawowe problemy fonetyczne

Vocabulario : słownictwo z każdego rozdziału

Gramatica : struktury gramatyczne w zdaniach i tekstach

Comunicación : modele dialogów z codziennego języka

Destrezas : ćwiczenie umiejętności językowych w oparciu o wybrane teksty

Cultura : teksty i ćwiczenia nawiązujące do kultury Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej

Evaluación : gramatyczne, słownikowe i komunikacyjne ćwiczenia powtórkowe

Na końcu podręcznika znajdują się : proyectos, vocabulario, resumen gramatical i transcripciones.

Cena 129,00 zł

Compañeros 2 A2 Ejercicios...

Compañeros 2 A2 Ejercicios Nueva edición + licencia digital to zeszyt ćwiczeń do nowej wersji podręcznika do języka hiszpańskiego Compañeros na poziomie A2. Tak jak podręcznik ucznia również zeszyt ćwiczeń daje do dyspozycji ucznia oprócz wersji papierowej roczny dostęp do wydania cyfrowego. Pozwala ono na wykonanie wszystkich ćwiczeń w formie interaktywnej. Ćwiczenia są pomyślane jako powtórzenie i utrwalenie materiału zawartego w podręczniku ucznia, posiadają też transkrypcje nagrań. Zeszyt ćwiczeń składa się z 9 rozdziałów, odpowiadających treścią rozdziałom z podręcznika ucznia. Nagrania umieszczone sa w wersji cyfrowej, ale można je też odsłuchać lub ściągnąć z ele.sgel.es/descargas.asp.

Cena 94,00 zł

¿Español?¡Por supuesto! 1...

¿Español?¡Por supuesto! 1A1.2 Alumno + Ejercicios to drugi tom poziomu A1, łączący podręczni ucznia i zeszyt ćwiczeń w jednej książce.

¿Español?¡Por supuesto! to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci od 11 lat w szkole podstawowej.

Cena 76,00 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 1...

¿Español?¡Por supuesto! 1 A1.1 Alumno+Ejercicios to pierwszy podręcznik na poziomie A1, łączący w jednej książce podręcznik ucznia i zeszyt ćwiczeń do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci od 11 lat w szkole podstawowej. Opracowano go na poziomach zaawansowania od A1 do B1 i wydano w kilku nieoczywistych zestawach. Każdy z tych poziomów składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń, książki dla nauczyciela, manual de uso z propozycjami pracy z video oraz wersji cyfrowej podręcznika ucznia. Są dwie książki A1¿Español?¡Por supuesto! A1.1 oraz ¿Español?¡Por supuesto! A1.2. Te pozycje zawierają w jednym tomie podręcznik ucznia i zeszyt ćwiczeń z egzaminami DELE. Opublikowano też wersję cyfrową ¿Español?¡Por supuesto!  1,2,3 Alumno i ¿Español?¡Por supuesto!1,2,3 Ejercicios.

Cena 76,00 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 4...

¿Español?¡Por supuesto! 4 B1 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie B1.

¿Español?¡Por supuesto! to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci od 11 lat w szkole podstawowej. Opracowano go na poziomach zaawansowania od A1 do B1 i wydano w kilku nieoczywistych zestawach. 

Cena 42,00 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 4...

¿Español?¡Por supuesto! 4 B1 Alumno to podręcznik ucznia na poziomie B1, ostatnim w tej metodzie.

¿Español?¡Por supuesto! to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci od 11 lat w szkole podstawowej. Opracowano go na poziomach zaawansowania od A1 do B1 i wydano w kilku nieoczywistych zestawach. 

Cena 73,00 zł