Kategorie

Słowniki dla osób uczących się hiszpańskiego

Słówka hiszpańskie dla początkujących

Słówka hiszpańskie dla początkujących to pewien zbiór haseł z jakimi zapoznamy się rozpoczynając naukę języka. Warto już na początku zaopatrzyć się w słownik języka hiszpańskiego, który zmotywuje nas do dalszej pracy i będzie pomocą zawierającą pewien zasób hiszpańskich słów. Słowniki z najczęściej używanymi słowami hiszpańskimi czy potocznymi hasłami  niezbędne już od pierwszych lekcji języka.

Jaki słownik hiszpańskiego dla początkujących?

Istotne jest aby hasła opisane były łatwym, prostym do zrozumienia językiem z użyciem licznych przykładów. Umieszczenie nowych dla nas słów w odpowiednim kontekście znacząco ułatwia naukę. Dobrym wyborem są także słowniki ilustrowane - wizualizacja słownictwa pozwala na szybsze przyswojenie jego znaczenia i utrwalenie w pamięci.

Nauka słówek hiszpańskich dla początkujących - oferta księgarni

Pozycje jakie znajdują się na naszej stronie to słowniki hiszpańskich wydawnictw Sm, Vox, Sgel czy Octaedro Editorial.

Nasze słowniki dla początkujących to pozycje zawierające od 1700 haseł do takich liczących nawet 65 000 definicji. Każdy uczący się języka z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Oferujemy słowniki ilustrowane, dzięki którym zrozumienie znaczenia danego słowa oraz zapamiętanie go jest jeszcze prostsze, a nauka przyjemniejsza. Szczególnie przyjazne osobom początkującym propozycje to ilustrowany słownik hiszpańskiego El Primer Diccionario De Español wydawnictwa Octaedro Editorial, proponowanego jako pierwszy słownik do nauki języka hiszpańskiego. Zawiera 3000 definicji. Inną, wyjątkową ilustrowaną propozycją jest też Vocabulario activo e ilustrado del español, słownik z podstawowymi 1700 słówkami hiszpańskiego dla początkujących, od renomowanego wydawnictwa SGEL. Kolejna opcja to Diccionario Básico de la lengua española z łatwymi definicjami i 1500 ilustracjami.

Bardziej obszerne pozycje to Diccionario lengua española escolar wydawnictwa Vox z 45 000 hasłami, Diccionario de bolsillo del español actual z 60 000 definicjami czy słowniki serii Diccionarios Primaria - Diccionario Básico de la lengua española to słownik podstawowy, zaprojektowanym specjalnie dla uczniów szkół podstawowych, obejmujący 30 000 definicji. Diccionario intermedio to drugi tom słownika z serii Primaria - szkolny słownik, polecany przede wszystkim uczniom. Diccionario avanzado to ostatni z serii słowników Primaria, obok Básico I Intermedio.

Aktywne filtry

Diccionario escolar de la...

Diccionario escolar de la lengua española to słownik języka hiszpańskiego opracowany z myślą o osobach uczących się tego języka.

Zawiera ponad 19 000 haseł, 38 000 znaczeń, ponad 10 000 synonimów.

Cena 39,00 zł

Diccionario Secundaria y...

Diccionario Secundaria y Bachillerato + acceso online to najbardziej kompletny słownik dla uczniów w szkole średniej. Przygotowuje do matury i egzaminów DELE. Został opracowany przez Real Academia Española. Przy opracowywaniu słownika RAE współpracowała z uczelniami amerykańskimi.

Słownik ten jest podstawową pomocą dla młodzieży w nauce języka hiszpańskiego. Dostęp online jest darmowy przez 12 miesięcy zarówno z komputera jak i smartfonu. 

Cena 74,42 zł

Diccionario de español para...

Diccionario de español para extrajneros para la enseñanza de la lengua española

DIPELE (Słownik do nauczania języka hiszpańskiego dla obcokrajowców) praca przygotowana we współpracy z Uniwersytetem Alcalá, która zawiera 22 000 wpisów i ponad 45 000 definicji przykłady we wszystkich definicjach.

Cena 89,00 zł

Diccionario escolar de la...

Diccionario escolar de la lengua española to słownik języka hiszpańskiego opracowany z myślą o osobach uczących się tego języka. Zawiera ponad 19 000 haseł, 38 000 znaczeń, ponad 10 000 synonimów, 

Cena 89,25 zł

Diccionario SGEL...

Vocabulario activo e ilustrado del español jest wyjątkowym słownikiem języka hiszpańskiego nadającym się dla samouków i do pracy w klasie z grupą. Jego największym atutem są kolorowe plansze tematyczne.

Zawiera ponad 1700 słów z podstawowego języka hiszpańskiego.

Cena 114,00 zł

Diccionario intermedio...

Diccionario intermedio Primaria to drugi tom słownika z serii Primaria. 14ª edycja została uaktualniona zgodnie ze współczesnymi normami akademickimi. Ten szkolny słownik jest polecany przede wszystkim uczniom.

Wstęp napisał Gonzalo Torrente Ballester, członek Real Academia Española. 

Zawiera ponad 45 000 definicji z przykładami przy trudnych słowach.

Cena 105,00 zł

Diccionario avanzado Primaria

Diccionario avanzado Primaria to ostatni z serii słowników Primaria, obok Básico e Intermedio. 9ª edycja, poszerzona i zaktualizowana według obecnych norm akademickich obejmuje ponad 63 500 definicji

Podaje przykłady, dane etymologiczne, podział na sylaby wszystkich słów umożliwiający odróżnienie dyftongów i hiatów.

Cena 105,00 zł

Diccionario básico de uso...

Diccionario básico de la lengua española to słownik języka hiszpańskiego dla osób uczących się tego języka jako obcego z 30 000 hasłami opisanymi bardzo prostym i zrozumiałym językiem. Zawiera terminy podzielone sylabicznie, amerykanizmy i liczne przykłady użycia wyrazów. Wygodny format i okładka ułatwiają korzystanie i częsty kontakt.

Cena 63,00 zł

Diccionario de bolsillo de...

El diccionario de bolsillo to kieszonkowy słownik języka hiszpańskiego bijący rekordy sprzedaży. Zawiera ponad 13 000 potocznych haseł i amerykanizmy. Przeznaczony do codziennego użytku dzięki doborowi zwrotów i wygodnemu formatowi.

Cena 31,50 zł

Diccionario de dudas del...

Diccionario de dudas del estudiante de espańol como lengua extranjera, czyli słownik języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowania A2-B1-B2.  Został opracowany w formie zeszytu ćwiczeń z kluczem na końcu. Jest przeznaczony dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego i dla nauczycieli. 

Z założenia obejmuje poziomy zaawansowania od A2 do B2, ale jest pomocny i na poziomach CJest komplementarnym materiałem służącym do konsultacji wątpliwości i pomagającym uniknąć najczęściej popełnianych błędów. Zarówno gramatycznych, leksykalnych jak i ortograficznych. 

Cena 105,00 zł

Diccionario Básico de la...

Diccionario Básico de la lengua española to słownik języka hiszpańskiego dla osób zaczynających naukę tego języka wydany przez SM. Podstawowy słownik jest słownikiem dla początkujących, zaprojektowanym specjalnie dla uczniów szkół podstawowych.

Szkolne słowniki dydaktyczne SM od lat są podstawowymi narzędziami nauczania.

Cena 105,00 zł