Diccionario SGEL Vocabulario activo e ilustrado del español

92,21 zł
Brutto

Diccionario SGEL Vocabulario activo e ilustrado del español to wyjątkowy słownik prezentujący ponad 1700 słów w 22 kolorowych plakatach wraz z ćwiczeniami i kluczem.

Ilość

Vocabulario activo e ilustrado del español jest wyjątkowym słownikiem dla samouków i do pracy w klasie z grupą. Zawiera ponad 1000 słów z podstawowego języka hiszpańskiego. Jest podzielony na 22 rozdziały tematyczne z których każdy ma dwie bogato ilustrowane plansze przedstawiające słownictwo w określonym kontekście. Oprócz tych plakatów po prezentacji słownictwa znajdują się podwójne strony z ćwiczeniami ułatwiającymi ich przyswojenie . Na końcu ksiązki jest klucz do ćwiczeń i słownik w językach : angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i portugalskim.

https://ksiegarnia.siesta.pl/img/cms/vocabulario_1598.pdf

Sgel
9788497784917

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Diccionario avanzado Primaria

Diccionario avanzado Primaria to ostatni z serii słowników Primaria, obok Básico e Intermedio. 9ª edycja, poszerzona i zaktualizowana według obecnych norm akademickich

Cena 105,00 zł

Diccionario Clave...

Diccionario Clave Diccionario de uso del español actual to aktualny słownik języka hiszpańskiego zbierający zwroty i terminy uzywane na co dzień ze wstępem Gabriela García Márqueza

Cena 185,00 zł

Diccionario abreviado de...

Jeden z obszerniejszych słowników , zawiera 40 000 haseł, 70 000 zwrotów, 25000 przykładów użycia zwrotów w codziennym języku. Przydatny dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 82,95 zł