Diccionario escolar de la lengua española

89,25 zł
Brutto

Diccionario escolar de la lengua española to słownik języka hiszpańskiego opracowany z myślą o osobach uczących się języka hiszpańskiego.

Ilość

Diccionario escolar de la lengua española to słownik języka hiszpańskiego opracowany z myślą o osobach uczących się języka hiszpańskiego. Zawiera ponad 19 000 haseł, 38 000 znaczeń, ponad 10 000 synonimów, 

Vox
9788499742823

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Diccionario Clave...

Diccionario Clave Diccionario de uso del español actual to aktualny słownik języka hiszpańskiego zbierający zwroty i terminy uzywane na co dzień ze wstępem Gabriela García Márqueza

Cena 185,00 zł

REDES Diccionario...

REDES Diccionario combinatorio del español contemporáneo Las palabras en su contexto to obok Diccionario combinatorio práctico del español contemporáneo Las palabras en su contexto, słownik języka hiszpańskiego, skupiający się na pokazaniu, że znaczenie słowa zależy również od tego w jakim kontekście się pojawia. I oba te słowniki zawierają wiedzę, której zazwyczaj nie ma w innych a która jest fundamentalna dla prawidłowego, poprawnego i precyzyjnego posługiwania się językiem: w jaki sposób używamy zestawień słów we współczesnej hiszpańszczyźnie. 

Cena 234,00 zł

Bienvenidos El primer...

Bienvenidos El primer diccionario de español to propozycja pierwszego podręcznika do języka hiszpańskiego dla osób zaczynających się uczyć tego języka jako obcego.

Cena 82,69 zł

Diccionario de dudas del...

Diccionario de dudas del estudiante de espańol como lengua extranjera jest przeznaczony dla uczących się języka hiszpańskiego na poziomach A2-B1-B2 i dla nauczycieli .Jest komplementarnym materiałem służącym do konsultacji wątpliwości i pomagającym uniknąć najczęściej popełnianych błędów gramatycznych, leksykalnych i ortograficznych. Prezentuje najczęściej występujące formy językowe. Składa się z trzech części: Diccionario z ponad 500 wyjaśnionymi wątpliwościami wraz z przykładami użycia w odpowiednim kontekście, Gramática z jasnymi wyjaśnieniami w postaci schematów i tabel, przejrzystych i łatwych do konsultacji i Ejercicios z ponad 800 ćwiczeniami, opracowanymi na podstawie przykładów umieszczonych w Diccionario. Na końcu słownika dołączony jest klucz do wszystkich ćwiczeń. 

Cena 83,52 zł