Ekonomia

Aktywne filtry

Podręcznik Profesjonalnego...

Podręcznik Profesjonalnego Handlowa Marlene Caroselli 

 Podręcznik o taktykach handlowych. Świat idzie do przodu. Aby nie utknąć w martwym punkcie trzeba ciągle się rozwijać. Aktualne rozwiązania mogą przynosić nam zyski teraz, jeśli jednak na tym zaprzestaniemy konkurencja szybko nas wyprzedzi. Książka pomoże nam wgłębić się w taktyki sprzedaży i rozwinąć nasze umiejętności. 

Cena 10,00 zł

Zasoby ludzkie - planowanie...

Zasoby ludzkie - planowanie i zarządzanie Agnieszka Dejnaka

Książka z zakresu ekonomii i zarządzania. Pracownicy są najważniejszym zasobem każdej firmy. Dzięki tej książce dowiesz się być skutecznym i szanowanym menagerem. Zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat tego jak poszukiwać i zatrudniać najlepszych pracowników. Jest to bardzo ważne, ponieważ to w dużej mierze od nich zależy sukces naszego przedsiębiorstwa. 

 

Cena 10,00 zł

Jak osiągnąć sukces w...

Jak osiągnąć sukces w interesach Ron Sewell

Książka skierowana dla menagerów firm, którzy działają na konkurencyjnym rynku. Świat biznesu pędzi do przodu. To co było skuteczne wczoraj, jutro może okazać się przestarzałe. Poradnik zwiera niezbędną wiedzę na temat tego, jak utrzymać się w branży i odnosić w niej sukcesy. 

 

Cena 10,00 zł

Biznesplan w praktyce...

Biznesplan w praktyce Michael Miller 

Książka przydatna dla menadżerów oraz dla osób które chcą dopiero założyć swoją działalność gospodarczą. Znajdziemy w niej niezbędną wiedzę na temat tworzenia biznesplanu. Jest dobra dla nowych osób w świecie biznesu, ale również dla tych którzy dalej chcą się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę.

Cena 10,00 zł

Planowanie w firmie Donald...

Planowanie w firmie Donald Waters

Książka zajmuje się głównie tematyką zarządzania operacyjnego. W dzisiejszych czasach otoczenie jest bardzo zmienne. Nie można podejmować decyzji bez wcześniejszej analizy sytuacji na rynku. Ta książka nauczy nas procesu planowania, który jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu.

Cena 10,00 zł

Niech klienci tłoczą się u...

Niech klienci tłoczą się u Twoich drzwi Paul Edwards, Sarah Edwards

Poradnik dla samodzielnych przedsiębiorców. W dzisiejszych czasach konkurencja jest ogromna, a rynek nasycony różnego rodzaju dobrami. Przedsiębiorstwa muszą przyciągnąć do siebie klientów. Jak to zrobić?

Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w tej książce.

Cena 60,00 zł