Kategorie

Ekonomia

Aktywne filtry

Podręcznik Profesjonalnego...

Podręcznik Profesjonalnego Handlowa Marlene Caroselli 

Podręcznik o taktykach handlowych. Świat idzie do przodu. Aby nie utknąć w martwym punkcie trzeba ciągle się rozwijać. Aktualne rozwiązania mogą przynosić nam zyski teraz, jeśli jednak na tym zaprzestaniemy konkurencja szybko nas wyprzedzi.

Książka pomoże nam wgłębić się w taktyki sprzedaży i rozwinąć nasze umiejętności. 

Cena 20,00 zł

Zasoby ludzkie - planowanie...

Zasoby ludzkie - planowanie i zarządzanie Agnieszka Dejnaka

Książka z zakresu ekonomii i zarządzania. Pracownicy są najważniejszym zasobem każdej firmy. Dzięki tej książce dowiesz się być skutecznym i szanowanym menagerem. Zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat tego jak poszukiwać i zatrudniać najlepszych pracowników. Jest to bardzo ważne, ponieważ to w dużej mierze od nich zależy sukces naszego przedsiębiorstwa. 

Cena 20,00 zł

Jak osiągnąć sukces w...

Jak osiągnąć sukces w interesach Ron Sewell

Książka skierowana dla menagerów firm, którzy działają na konkurencyjnym rynku. Świat biznesu pędzi do przodu. To co było skuteczne wczoraj, jutro może okazać się przestarzałe. Poradnik zwiera niezbędną wiedzę na temat tego, jak utrzymać się w branży i odnosić w niej sukcesy. 

Cena 20,00 zł

Biznesplan w praktyce...

Biznesplan w praktyce Michael Miller 

Książka przydatna dla menadżerów oraz dla osób które chcą dopiero założyć swoją działalność gospodarczą. Znajdziemy w niej niezbędną wiedzę na temat tworzenia biznesplanu.

Jest dobra dla nowych osób w świecie biznesu, ale również dla tych którzy dalej chcą się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę.

Cena 10,00 zł

Planowanie w firmie Donald...

Planowanie w firmie Donald Waters

Książka zajmuje się głównie tematyką zarządzania operacyjnego. W dzisiejszych czasach otoczenie jest bardzo zmienne. Nie można podejmować decyzji bez wcześniejszej analizy sytuacji na rynku. Ta książka nauczy nas procesu planowania, który jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu.

Cena 20,00 zł

Niech klienci tłoczą się u...

Niech klienci tłoczą się u Twoich drzwi Paul Edwards, Sarah Edwards

Poradnik dla samodzielnych przedsiębiorców. W dzisiejszych czasach konkurencja jest ogromna, a rynek nasycony różnego rodzaju dobrami. Przedsiębiorstwa muszą przyciągnąć do siebie klientów. Jak to zrobić?

Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w tej książce.

Cena 60,00 zł

Przyczepne historie Chip...

Książka Przyczepne historie autorstwa Chipa i Dana Heathów to przewodnik po tym, jak tworzyć treści, które są łatwe do zapamiętania i zrozumienia. Autorzy przedstawiają sześć kluczowych elementów, które sprawiają, że historia jest przyczepna.

Cena 60,00 zł

Złota strategia marki...

Złota strategia marki przekonuje, że strategia to nie jest trudna sprawa. Wbrew pozorom, wystarczy skupić się na realiach i odejść od teoretycznych rozważań. Autor książki, Jarosław Szczepański, przedstawia prostą i niezawodną metodę projektowania strategii, która sprawdzi się na każdym poziomie organizacji biznesowej.

Cena 40,00 zł

Biznes w sieci Colin Barrow

Biznes w sieci to książka, w której Colin Barrow, uznany ekspert w dziedzinie przedsiębiorczości i innowacji, przedstawia praktyczne wskazówki, jak stworzyć i rozwijać dochodowy e-biznes. Autor opiera się na swojej bogatej wiedzy i doświadczeniu, aby pomóc czytelnikom zrozumieć kluczowe czynniki sukcesu w branży cyfrowej.

Cena 20,00 zł

Jak pisać, żeby chcieli...

Książka Jak pisać, żeby chcieli czytać i kupować. Copywriting & Webwriting autorstwa Artura Jabłońskiego to poradnik, który uczy, jak pisać skuteczne teksty reklamowe i marketingowe, zarówno w tradycyjnych mediach, jak i w Internecie.

Cena 20,00 zł