Kategorie

Hiszpański C1-C2

Hiszpański C1-C2

Poziomy zaawansowania języka hiszpańskiego

Rada Europy opracowała Europejski System Opisu kształcenia Językowego. Jest to dokument, który pomaga określić poziom, jaki uczeń osiągnął w nauce języka obcego.

Skala ta podaje również wymagania i umiejętności, jakie należy zdobyć na poszczególnych poziomach językowych.

Poziom A1-A2 oznacza podstawowy poziom języka obcego, poziom B1-B2 przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych, a znajomość języka na poziomie C1-C2 oznacza wysoki poziom posługiwania się językiem. Ważne jest, by poznać swój poziom, by w sposób adekwatny dobrać materiały do nauki języka.

Poziom C1 języka hiszpańskiego

Poziom C1 oznacza zaawansowany poziom języka hiszpańskiego. Uczniowie na poziomie C1 mają wystarczająco szeroki i bogaty zasób językowy, by komunikować się w sposób płynny i naturalny, prawie bez większego wysiłku.

Potrafią też dostosować swoją wypowiedź do kontekstu, intencji i rozmówcy. Używają języka hiszpańskiego skutecznie, rozumieją humor i alegorię w języku Cervantesa.

Poziom C1 oznacza, że uczniowie mogą swobodnie wypowiadać się nawet na złożone tematy. Znają i używają dotychczas poznane zasady gramatyczne i słownictwo i mogą dostosować je do kontekstu i sytuacji.

Poziom C2 języka hiszpańskiego

Uczniowie, którzy włożyli dużo wysiłku, czasu i pracy i dotarli do poziomu C2 mogą być z siebie dumni. Oznacza to, że ich poziom jest zbliżony do poziomu native speakera.

Rozumieją praktycznie wszystko to, co słyszą lub czytają. Nie ma dla nich znaczenia poziom trudności czy abstrakcji.

Są w stanie wyrażać się spontanicznie z dużą płynnością i dokładnością semantyczną i gramatyczną. Nie jest dla nich przeszkodą niuanse znaczeniowe nawet w dziedzinach o wysokim stopniu złożoności.

Dlaczego poziom C1-C2 jest tak istotny w nauce języka hiszpańskiego?

Ucząc się języka hiszpańskiego chcemy osiągnąć poziom, w którym bez problemu będziemy w stanie się porozumieć, zrozumieć rozmówcę oraz dostępne materiały. Poziom C1-C2 pozwala nam na to.

Poziom C1-C2 otwiera Ci wiele drzwi i oferuje nowe możliwości. Możesz czytać książki po hiszpańsku, rozmawiać z native speakerami czy po prostu przeczytać interesujący Cię artykuł naukowy.

To wszystko jest na wyciągnięcie ręki!

Lata nauki wreszcie przyniosły owoce. Poziom C1-C2 jest dowodem na Twoją wytrwałość i odwagę. Język hiszpański jest dla Ciebie czymś przyjemnym i pięknym.

Księgarnia internetowa a uczeń na poziomie C1-C2.

Nauka języka hiszpańskiego na poziomie C1 czy C2 może być czystą przyjemnością. W ofercie naszej księgarni internetowej znajdziesz wiele ciekawych materiałów przeznaczonych dla osób zaawansowanych.

Jeśli chcesz przeczytać książkę po hiszpańsku odwiedź koniecznie nasz antykwariat. Posiadamy wiele interesujących pozycji takich jak La abadía de los acróbatas czy Amantes y Enemigos.

Polecamy też sekcję Książki hiszpańskie poziom C1-C2 gdzie czekają na Ciebie tytuły takie jak Don Quijote de la ManchaLa Celestina,czy Voces de verano

Podręczniki do nauki języka hiszpańskiego na poziomie C1-C2

Dla osób zaawansowanych na poziomie C1 lub C2 posiadamy w ofercie podręczniki w świetnej cenie takich wydawnictw jak Anaya, Edelsa czy enClave-Ele.

Podręczniki zawierają zagadnienia gramatyczne skupiając się na zestawieniu zasad i reguł języka hiszpańskiegoz ich użyciem. Posiadają też klucze odpowiedzi, dzięki czemu nawet samouk nie zostanie bez pomocy.

Dla osób chcących poćwiczyć wypowiedzi ustne polecamy podręcznik Exprésate! Actividades para la expresión oral para los niveles B1-C1. Dla chcących powtórzyć gramatykę języka hiszpańskiego przeznaczony jest podręcznik ELE en gramética C1-C2.

Z kolei osoby szukające powtórzenia słownictwa znajdą je w pozycji Ejercicios de léxico Superior.

Polecamy pozycje takie jak:

Actividades para el Marco Común Europeo C1+CD Nueva edición

Así se habla C Ejercicios

Uso de la gramática española Avanzado Nueva edición

Textos literarios y ejercicios Nivel Superior C1- C2

ELE en gramática. Nivel Superior C1-C2 DIGITAL

Aktywne filtry

Actividades de Uso de la...

Actividades de Uso de la gramática avanzado en la Aplicación to najnowsze wydanie kultowej gramatyki, którą napisała Francisca Castro Viudez. Podręcznik jest na poziomie Avanzado z serii Uso de la gramática. Jest  gramatyką dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Bije rekordy popularności na całym świecie, był kilkakrotnie wznawiany. Obecne wydanie jest unowocześnione i kolorowe.

Służy do pracy w klasie i samodzielnej nauki.

Cena 43,00 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el Marco Común Europeo C1+CD Nueva edición to nowe wydanie piątego poziomu zaawansowania C1 z CD z serii o tym samym tytule.

Actividades para el Marco Común EuropeoA1+CD to zbiór, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). 

Dotyczy rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej, jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i do pracy w grupie. Przygotowuje do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE czy Siele.

Cena 145,00 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el Marco Común Europeo C2+CD Nueva edición to nowe wydanie ostatniego poziomu zaawansowania C2 z CD z serii o tym samym tytule.

Actividades para el Marco Común EuropeoA1+CD to zbiór, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). 

Dotyczy rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej, jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i do pracy w grupie. Przygotowuje do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE czy Siele.

Cena 150,00 zł

Análisis morfológico Teoría...

Análisis morfológico teoría y práctica to praca autorstwa Gómez Torrego wydana przez wydawnictwo SM.

Autor jest uznanym autorytetem gramatyki normatywnej. Análisis morfológico teoría y práctica omawia wszystkie podstawowe zagadnienia morfologiczne. Przedstawia je w jasny i przejrzysty sposób.

Uwzględnia poziom trudności. Zawiera liczne przykłady i skupia się nad najczęstszymi wątpliwościami. Podaje ponad 90 stron ćwiczeń.

Cena 147,00 zł

Análisis sintáctico Teoría...

Análisis sintáctico teoría y práctica to praca autorstwa Gómez Torrego wydana przez wydawnictwo SM. Autor jest uznanym autorytetem gramatyki normatywnej. 

Análisis sintáctico teoría y práctica omawia wszystkie podstawowe zagadnienia syntaktyczne w jasny sposób. Uwzględnia poziom trudności tematu. Skupia się na wyjaśnianiu najczęściej pojawiających się wątpliwości. 

Zawiera ponad 100 stron ćwiczeń. Praca ta została uaktualniona w 2010 roku o nowości akademickie.

Cena 147,00 zł

Así se habla C Ejercicios

Así se habla C cuaderno de ejercicios to zestaw ponad 225 ćwiczeń do nauki komunikacji na poziomie C, będących uzupełnieniem Tema a tema C.

Klucz do ćwiczeń i książka dla nauczyciela są do pobrania ze strony wydawnictwa.

Cena 69,00 zł

Diccionario práctico de la...

Diccionario práctico de gramática 800 fichas de uso correcto del espańol to gramatyka w formie słownika z 800 hasłami z poprawnymi formami języka hiszpańskiego.

Słownik ten obejmuje wszystkie zagadnienia gramatyczne. Idealny do konsultacji zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli dzięki drugiemu tomowi w formie ćwiczeń z ponad 800 zadaniami do haseł z gramatyki.

Klucz do nich jest wydany osobno. 

Cena 146,00 zł

Diccionario práctico de la...

Libro de ejercicios Diccionario práctico de gramática Uso correcto de espańol con + de 800 ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika Diccionario práctico de gramática 800 fichas de uso correcto del espańol. 

Jest to gramatyka w formie słownika z 800 hasłami.

Cena 90,00 zł

Exprésate! Actividades para...

Exprésate! Actividades para la expresión oral para los niveles B1- C1 to materiał do nauki wypowiedzi ustnych w języku hiszpańskim na zaawansowanych poziomach B1-C1.

Jest przygotowany do kserowania na zajęcia w grupie.

Cena 141,00 zł