Textos literarios y ejercicios Nivel Superior C1- C2

62,10 zł
Brutto

Textos literarios y ejercicios Superior C1 - C2 to ostatni podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Ilość

Textos literarios y ejercicios Superior C1 - C2 to ostatni podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. Wszystkie poziomy to Medio I B1, Medio II B1+, Avanzado B2 i Superior C1 - C2. W każdym tomie znajdziemy wprowadzenie dotyczące autora i jego główne dzieła, podstawowy słownik niezbędny do lektury, zadania poprzedzające lekturę służące jej lepszemu zrozumieniu, fragmenty utworów literackich i sposób pracy nad tekstem. W książce umieszczono też klucz do wszystkich ćwiczeń. Textos literarios y ejercicios Superior C1 - C2 zawiera 10 oryginalnych tekstów następujących autorów: Ramón María del Valle-Inclán Mi bisabuelo, Ramón Gómez de la Serna El pez unico, Mario Benedetti La noche de los feos, José Donoso Una señora, Esther Díaz Llanillo Anónimo, Olga Orozco Los adioses, Ana Rosetti Erase una vez, Carmen Botello El viaje, Joaquín Rubio Tovar Tiempo oraz José María Merino El desertor.

9788466700580

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Textos literarios y...

Textos literarios y ejercicios Medio I B1 to pierwszy podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Cena 62,10 zł

Textos literarios y...

Textos literarios y ejercicios Medio II B1+ to drugi podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Cena 62,10 zł

Textos literarios y...

Textos literarios y ejercicios Avanzado B2 to trzeci podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Cena 62,10 zł