Textos literarios y ejercicios Nivel Medio I B1

62,10 zł
Brutto

Textos literarios y ejercicios Medio I B1 to pierwszy podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Ilość

Textos literarios y ejercicios Medio I B1 to pierwszy podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. Wszystkie poziomy to Medio I B1, Medio II B1+, Avanzado B2 i Superior C1 – C2. W każdym tomie znajdziemy wprowadzenie dotyczące autora i jego główne dzieła, podstawowy słownik niezbędny do lektury, zadania poprzedzające lekturę służące jej lepszemu zrozumieniu, fragmenty utworów literackich i sposób pracy nad tekstem. W książce umieszczono też klucz do wszystkich ćwiczeń. Textos literarios y ejercicios Medio I B1 zawiera 10 oryginalnych tekstów następujących autorów: Juan Ramón Jiménez Platero y yo, Beatriz Alvarez Klein Encuentro, Gabriel Janer Manila La vela, Martha Cerda Inventario, Augustín Fernández Paz El caso del extraño empleado, Sandra Cisneros Vagabundos en el ático, Torcuato Luca de Tena El fabricante de sueños, Eduardo Galeano El mercado, Angel Lozano ¿Dónde está la letra ñ ? i Bárbara Jacobs La Providencia de Dios.

9788466700559

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Textos literarios y...

Textos literarios y ejercicios Medio II B1+ to drugi podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Cena 62,10 zł

Textos literarios y...

Textos literarios y ejercicios Avanzado B2 to trzeci podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Cena 62,10 zł

Textos literarios y...

Textos literarios y ejercicios Superior C1 - C2 to ostatni podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Cena 62,10 zł