Gramática y léxico del español avanzado - superior Colección Autoaprendizaje

78,50 zł
Brutto

Gramática y léxico del español avanzado - superior Colección Autoaprendizaje to podręcznik obejmujący trzy poziomy w jednej książce B2, C1 i C2

Ilość

Gramática y léxico del español avanzado - superior Colección Autoaprendizaje to podręcznik obejmujący trzy poziomy w jednej książce B2, C1 i C2. Prezentuje zagadnienia gramatyczne i leksykalne w kontekście, zawiera 170 ćwiczeń o progresywnym stopniu trudności, indeks tematyczny i klucze. Pozwala na samodzielna oceną postępów i może być wykorzystany nie tylko do samodzielnej pracy ale również w klasie.

9788466700740

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Ejercicios de gramática...

Ejercicios de gramática Avanzado B2+ Colección PRÁCTICA to podręcznik do nauki gramatyki języka hiszpańskiego na poziomie B1 z serii Colección PRÁCTICA. 

Cena 63,40 zł

Ejercicios de gramática...

Ejercicios de gramática Superior C1 - C2 Colección PRÁCTICA to podręcznik do nauki gramatyki języka hiszpańskiego na poziomie B1 z seriColección PRÁCTICA.

Cena 63,40 zł

Diccionario práctico de la...

Libro de ejercicios Diccionario práctico de gramática Uso correcto de espańol con + de 800 ejercicios to zeszyt ćwiczeń do Diccionario práctico de gramática w formie słownika z 800 hasłami.

Cena 85,84 zł

Vitamina C1 Alumno +...

Vitamina C1 Alumno to najwyższy poziom tej metody nauczania i jedyny nie posiadający wersji cyfrowej. Jedynie podręcznik dla nauczyciela tego poziomu jest dostępny w formie cyfrowej. Vitamina C1 Alumno składa się z dwunastu rozdziałów podzielonych na cztery części z których każda jest odrębną sekwencją dydaktyczną. Każdy rozdział zamyka Acción, część zawierającą zadanie lub mini projekt do wykonania wraz z dzienniczkiem służącym powtórce materiału. W dodatku znajduje się część Gramática y comunicación, poszerzająca materiał gramatyczny i zawierająca dodatkowe ćwiczenia wraz z kluczem.

Cena 128,44 zł