Lista produktów marki Anaya

Anaya ELE ( Espańol como lengua extranjera) jest częścią dużej grupy wydawniczej Grupo Anaya. Od kilku lat jest też właścicielem pierwszego wydawnictwa hiszpańskiego Edelsa, publikującego tylko materiały do nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego.

Anaya ELE jesteśmy specjalistami w rozpowszechnianiu języka hiszpańskiego na całym świecie, ramię w ramię z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi dystrybutorami. Łącząc wysiłki z innymi wydawcami Grupo Anaya, dostosowaliśmy nasze materiały dydaktyczne i zasoby do nauczania i uczenia się hiszpańskiego jako języka obcego między innymi na rynkach chińskim, tureckim, brazylijskim, rosyjskim i włoskim.

Wkład Anaya ELE w sektor hiszpański został obszernie zademonstrowany dzięki doświadczeniu pionierskiego autorstwa, nie tylko w tworzeniu materiałów, ale co ważniejsze: w wzbudzaniu nowego entuzjazmu wśród różnych profili nauczycieli i uczniów przez te wszystkie lata, oferując projekt dydaktyczny oparty na know-how w klasie i edytorskim know-how grupy, która powstała w połowie XX wieku i zrozumiała, jak odpowiadać na nowe trendy pedagogiczne. 

Do tych wysiłków dodaje się renomowane doświadczenie firmy Edelsa, wydawcy prekursora w pozycjonowaniu języka hiszpańskiego na świecie.

Naszą dewizą jest „aby nauka była bardziej inkluzyjna”, dla której stworzyliśmy ofertę otwartą od początku zarówno dla nauczyciela, który wymaga szybkiej reakcji w bardzo niejednorodnych sytuacjach, jak i dla ucznia, który nie chce się uczyć rozmawiać z minimum, a raczej z odpowiednim

Naszym wyzwaniem jest odróżnienie się od ortodoksyjnych rozwiązań metodologicznych, które ściśle przestrzegają akademickich zasad, nawet znając wyzwania, jakie stoją przed hiszpańskim studentem na każdym z poziomów referencyjnych.

Naszą maksymą jest współpraca ze wszystkimi projektami edukacyjnymi, czymkolwiek by one nie były i gdziekolwiek się znajdują, wykorzystując całe nasze doświadczenie redakcyjne i profesjonalizm w dziedzinie edukacji w służbie nauczania i uczenia się języka hiszpańskiego jako języka obcego

Aktywne filtry

El crimen de la Ń A2 con...

El crimen de la Ń Acon audiolibro to książka w nowej wersji z serii znanych lektur wydawnictwa Anaya. Są one doskonałym materiałem uzupełniającym do nauki języka hiszpańskiego jako obcego, zwłaszcza na niższych poziomach zaawansowania.

W nowej szacie graficznej i z nagraniami audio tak jak poprzednia wersja obejmują poziomy od A2 do B2

Opublikowano też wersję cyfrową El crimen de la Ñ versión DIGITAL

Cena 60,00 zł

Desconcierto en el hospital...

Desconcierto en el hospital B1 con audiolibro to książka w nowej wersji z serii znanych lektur wydawnictwa Anaya. Są one doskonałym materiałem uzupełniającym do nauki języka hiszpańskiego jako obcego, zwłaszcza na niższych poziomach zaawansowania.

W nowej szacie graficznej i z nagraniami audio tak jak poprzednia wersja obejmują poziomy od A2 do B2

Opublikowno też wersję cyfrową Desconcierto en el hospital versión DIGITAL

Cena 60,00 zł

La conjugación verbal...

La conjugación verbal Teoría y práctica. Soluciones 3900 verbos seleccionados y conjugados Régimen preposicional to monograficzna praca poświęcona czasownikom hiszpańskim.

Cena 145,00 zł

Un empleado ejemplar B2 con...

Un empelado ejemplar B2 con audiolibro to książka w nowej wersji z serii znanych lektur. Są one doskonałym materiałem uzupełniającym do nauki języka hiszpańskiego jako obcego, zwłaszcza na niższych poziomach zaawansowania.

W nowej szacie graficznej i z nagraniami audio tak jak poprzednia wersja obejmują poziomy od A2 do B2

Opublikowano też wersję cyfrową Un empleado ejemplar DIGITAL

Cena 60,00 zł