• -25%

Sueña 2 medio Ejercicios

49,00 zł
36,75 zł Zniżka 25%
Brutto

Sueña 2 medio Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika drugiego poziomu metody Sueña do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, składającego się z 4 poziomów od A1 do C1

Ilość

Sueña 2 medio Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika drugiego poziomu metody Sueña do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, składającego się z 4 poziomów od A1 do C1. Ta wyjątkowa seria wyróżnia się nie tylko dobrze zaplanowaną zawartością funkcjonalną i lingwistyczną gwarantującą nabycie przez uczniów czterech kompetencji zgodnie z Marco Común Europeo de Referencia ale również pozwala odnaleźć się w każdej sytuacji komunikatywnej. W osobnej części przedstawia w sposób nowoczesny i atrakcyjny aspekty i odniesienia kulturowe zarówno hiszpańskie jak dotyczące Ameryki Łacińskiej pokazując różnice i podobieństwa. Całą serię wyróżnia wyjątkowa szata graficzna i format książek. W skład każdego poziomu wchodzi podręcznik ucznia, zeszyt ćwiczeń i podręcznik dla nauczyciela.

9788466700382

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Sueña 2 medio Alumno

Sueña 2 medio Alumno to podręcznik drugiego poziomu metody Sueña do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, składającego się z 4 poziomów od A1 do C1.

Cena 79,00 zł Cena 59,25 zł

Sueña 2 medio Profesor

Sueña 2 medio Profesor to podręcznik nauczyciela do drugiego poziomu metody Sueña do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, składającego się z 4 poziomów od A1 do C1.

Cena 36,75 zł

Nuevo Sueña 2 B1 Cuaderno...

Nuevo Sueña 2 B1 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do drugiego poziomu B1 nowej wersji kultowej metody Sueña , podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych.

Cena 71,20 zł

Nuevo Sueña 3 B2 Libro del...

Nuevo Sueña 3 B2 Profesor to podręcznik nauczyciela do trzeciego poziomu B2 nowej wersji kultowej metody Sueña, podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych. 

Cena 118,10 zł