Nuevo Sueña 2 B1 Libro del alumno

115,60 zł
Brutto

Podręcznik Nuevo Suena B1 dla uczniów języka hiszpańskiego.

Ilość

Nuevo Sueña 2 B1 Alumno to podrecznik do drugiego poziomu B2 nowej wersji kultowej metody Sueña, podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych. Sukces pierwszej wersji sprawił, że wydano jej nową wersję i sprzedano w ponad 900 000 egzemplarzach na całym świecie. Jej program oparto na wszechstronnym zaplanowaniu zawartości, kierując się wytycznymi MCER i zaadaptowaniu do Plan Curricular del Cervantes.I podobnie jak w poprzedniej wersji i ta wyjątkowa seria wyróżnia się dobrze zaplanowaną zawartością funkcjonalną i lingwistyczną gwarantującą nabycie przez uczniów czterech kompetencji również pozwala odnaleźć się w każdej sytuacji komunikatywnej. Obejmuje poziomy od A1 do C1, zawiera liczne propozycje zadań i ćwiczeń, skupia się na nauce komunikacji w języku hiszpańskim, sekwencje dydaktyczne odpowiednie do strategicznych potrzeb każdego z poziomów nauczania są umieszczone w kontekście. Podręcznik zawiera też zeszyt adekwatnych ćwiczeń. Podobnie jak poprzednia wersja dzieli się na takie same części i jeden poziom zawiera poza podręcznikiem ucznia zeszyt ćwiczeń i podręcznik dla nauczyciela.

9788469807637

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Nuevo Sueña A1- A2 Cuaderno...

Nuevo Sueña A1 - A2 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń poziomu A1 i A2 nowej wersji kultowej metody Sueña, podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych. Wersja cyfrowa kosztuje 60,60 zł.

Cena 71,90 zł

Nuevo Sueña 2 B1 Cuaderno...

Nuevo Sueña 2 B1 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do drugiego poziomu B1 nowej wersji kultowej metody Sueña , podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych.

Cena 71,20 zł

Nuevo Sueña 2 B1 Libro del...

Nuevo Sueña 2 B1 Profesor to podręcznik nauczyciela do drugiego poziomu B1 nowej wersji kultowej metody Sueña, podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych.

Cena 118,10 zł