search

Nuevo Sueña 3 B2 Libro del profesor

129,00 zł
Brutto

Nuevo Sueña 3 B2 Profesor to podręcznik nauczyciela do trzeciego poziomu B2 nowej wersji kultowej metody Sueña, podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych. 

Ilość

Nuevo Sueña

Nuevo Sueña 3 B2 Profesor proponuje nauczycielom sposób pracy z różnymi częściami podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń. Jest on wyjątkowo użyteczny, ponieważ dostarcza niezbędnych wyjaśnień do zadań z zeszytu ćwiczeń.

Zawiera klucze i transkrypcje wszystkich zadań audio oraz proponuje alternatywne ćwiczenia dla specjalnych grup uczniów.

Z drugiej strony wskazuje jakie aspekty gramatyczne wymagają więcej uwagi. Sugeruje co można uprościć i proponuje strategie dla lepszego rozwoju kompetencji ucznia na wszystkich poziomach. Zawiera 2 CD audio z nagraniami z podręcznika ucznia.

Sueña to metoda nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych. Sukces pierwszej wersji sprawił, że wydano jej nową wersję. Sprzedano ją w ponad 900 000 egzemplarzach na całym świecie. 

Jej program oparto na wszechstronnym zaplanowaniu zawartości. Kierowano się wytycznymi MCER i zaadoptowano do Plan Curricular del Cervantes.

Również ta nowo wydania seria wyróżnia się dobrze zaplanowaną zawartością funkcjonalną i lingwistyczną. Gwarantuje nabycie przez uczniów czterech kompetencji również pozwala odnaleźć się w każdej sytuacji komunikatywnej. 

Obejmuje poziomy zaawansowania od A1 do C1. Zawiera liczne propozycje zadań i ćwiczeń. Skupia się na nauce komunikacji w języku hiszpańskim. Sekwencje dydaktyczne odpowiednie do strategicznych potrzeb każdego z poziomów nauczania są umieszczone w kontekście. 

Podręcznik zawiera też zeszyt adekwatnych ćwiczeń. 

Podobnie jak w poprzedniej wersji jeden poziom tworzy podręcznik ucznia, zeszyt ćwiczeń i podręcznik dla nauczyciela.

 

  

9788469825693

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody