Nuevo Sueña 3 B2 Libro del alumno

115,60 zł
Brutto

Nuevo Sueña 3 B2 to podręcznik ucznia poziomu B2 nowej wersji kultowej metody Sueña , podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych.

Ilość

Nuevo Sueña 3 B2 to podręcznik ucznia poziomu B2 nowej wersji kultowej metody Sueña , podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych. Sukces pierwszej wersji sprawił, że wydano jej nową wersję i sprzedano w ponad 900 000 egzemplarzach na całym świecie. Jej program oparto na wszechstronnym zaplanowaniu zawartości, kierując się wytycznymi MCER i zaadaptowaniu do Plan Curricular del Cervantes.I podobnie jak w poprzedniej wersji i ta wyjątkowa seria wyróżnia się dobrze zaplanowaną zawartością funkcjonalną i lingwistyczną gwarantującą nabycie przez uczniów czterech kompetencji i również pozwala odnaleźć się w każdej sytuacji komunikatywnej. Obejmuje poziomy od A1 do C1, zawiera liczne propozycje zadań i ćwiczeń, skupia się na nauce komunikacji w języku hiszpańskim, sekwencje dydaktyczne odpowiednie do strategicznych potrzeb każdego z poziomów nauczania są umieszczone w kontekście. Podręcznik zawiera też zeszyt adekwatnych ćwiczeń. Podobnie jak poprzednia wersja dzieli się na takie same części i jeden poziom zawiera poza podręcznikiem ucznia zeszyt ćwiczeń i podręcznik dla nauczyciela.

9788469825679

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Nuevo Sueña 4 C1 Libro del...

Nuevo Sueña 4 C1 Alumno to podręcznik poziomu C1 nowej wersji kultowej metody Sueña,podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych.

Cena 113,60 zł

Nuevo Sueña 4 C1 Cuaderno...

Nuevo Sueña 4 C1 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika poziomu C1 nowej wersji kultowej metody Sueña,podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych.

Cena 69,70 zł

Nuevo Sueña 4 C1 Libro del...

Nuevo Sueña 4 C1 Profesor to podręcznik dla nauczyciela do poziomu C1 nowej wersji kultowej metody Sueña , podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych.

Cena 118,10 zł

Nuevo Sueña 3 B2 Cuaderno...

Nuevo Sueña 3 B2  Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do poziomu B2 nowej wersji kultowej metody Sueña , podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych. 

Cena 71,20 zł

Nuevo Sueña 2 B1 Cuaderno...

Nuevo Sueña 2 B1 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do drugiego poziomu B1 nowej wersji kultowej metody Sueña , podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych.

Cena 71,20 zł

Nuevo Sueña 3 B2 Libro del...

Nuevo Sueña 3 B2 Profesor to podręcznik nauczyciela do trzeciego poziomu B2 nowej wersji kultowej metody Sueña, podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych. 

Cena 118,10 zł