Textos literarios y ejercicios Nivel Medio II B1+

62,10 zł
Brutto

Textos literarios y ejercicios Medio II B1+ to drugi podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Ilość

Textos literarios y ejercicios Medio II B1+ to drugi podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. Wszystkie poziomy to Medio I B1, Medio II B1+, Avanzado B2 i Superior C1 – C2. W każdym tomie znajdziemy wprowadzenie dotyczące autora i jego główne dzieła, podstawowy słownik niezbędny do lektury, zadania poprzedzające lekturę służące jej lepszemu zrozumieniu, fragmenty utworów literackich i sposób pracy nad tekstem. W książce umieszczono też klucz do wszystkich ćwiczeń. Textos literarios y ejercicios Medio II B1+ zawiera 10 oryginalnych tekstów następujących autorów: Miguel Mihura El amigo de El y Ella, Marco Denevi Génesis,Javier García Sánchez El fisonomista, Carmen Botello La noche larga, Ana María Fagundo El banquete, Carlos Fuentes La peste, Juan Armando Epple Bebiendo de esa sed, Gastón Suárez El forastero y el candelabro de plata, María Teresa León El lobito de Sierra Morena oraz Juan José Arreola Baby H.P.

9788466700566

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Textos literarios y...

Textos literarios y ejercicios Medio I B1 to pierwszy podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Cena 62,10 zł

Textos literarios y...

Textos literarios y ejercicios Avanzado B2 to trzeci podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Cena 62,10 zł

Textos literarios y...

Textos literarios y ejercicios Superior C1 - C2 to ostatni podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Cena 62,10 zł