Textos literarios y ejercicios Nivel Avanzado B2

68,00 zł
Brutto

Textos literarios y ejercicios Avanzado B2 to trzeci podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Ilość

Textos literarios y ejercicios Avanzado B2 to trzeci podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. Wszystkie poziomy to Medio I B1, Medio II B1+, Avanzado B2 i Superior C1 – C2. W każdym tomie znajdziemy wprowadzenie dotyczące autora i jego główne dzieła, podstawowy słownik niezbędny do lektury, zadania poprzedzające lekturę służące jej lepszemu zrozumieniu, fragmenty utworów literackich i sposób pracy nad tekstem. W książce umieszczono też klucz do wszystkich ćwiczeń. Textos literarios y ejercicios Avanzado B2 zawiera 10 oryginalnych tekstów następujących autorów: Rubén Darío Acuarela, Javier Tomeo Braquicefalias, Angelina Muñiz-Huberman Serpientes y escaleras, Ana María Fagundo Las raras, Ana María Matute Los chicos, Beatriz Alvarez Klein Lugares sombríos, Augusto Monterroso Míster Taylor, Gabriel García Márquez La prodigiosa tarde se Baltasar José Martínez Ruiz Azorín El primer milagro oraz Emilia Pardo Bazán El palacio de Artasar.

9788466700573

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Textos literarios y...

Textos literarios y ejercicios Medio I B1 to pierwszy podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Cena 68,00 zł

Textos literarios y...

Textos literarios y ejercicios Medio II B1+ to drugi podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Cena 68,00 zł

Textos literarios y...

Textos literarios y ejercicios Superior C1 - C2 to ostatni podręcznik z czterech z serii Textos literarios y ejercicios, która wykorzystuje oryginalne teksty literackie autorów hiszpańskich i z Ameryki Łacińskiej do nauki języka hiszpańskiego. 

Cena 62,10 zł