Uso junior avanzado Guia + soluciones

51,71 zł
Brutto

Uso junior avanzado Guia + soluciones to podrecznik dla nauczyciela do ostatniego poziomu z serii podobnej do Uso de la Gramática na trzech poziomach; elemental, intermedio i avanzado.

Ilość

Uso junior avanzado Guia + soluciones to podrecznik dla nauczyciela do ostatniego poziomu z serii podobnej do Uso de la Gramática na trzech poziomach; elemental, intermedio i avanzado. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 8-12 lat w większym formacie niż Colleción Uso, bogato ilustrowany, kolorowy i w atrakcyjnej formie dla młodych uczniów. Zawartość przedstawiona jest za pomocą zabawnych ilustracji. Każde zagadnienie jest przedstawiane w kilku rozdziałach i kończy się testem. Każdy poziom ma podręcznik dla nauczyciela w którym obok klucza do ćwiczeń znajdują się propozycje zajęć w klasie. Z wyjątkiem poziomu Uso Junior Avanzado podręcznik dla nauczyciela jest do pobrania z platformy wydawcy.

,

9788477115564

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Uso junior avanzado Alumno

Uso junior avanzado Alumno to pozycja z serii podobnej do Uso de la Gramática na trzech poziomach; elemental, intermedio i avanzado..Jest to seria ćwiczeń gramatycznych dla dzieci między 8 a 12 lat będąca odpowiednikiem Uso de la gramatica na poziomie podstawowym. Całość składa się z trzech poziomów. Z wyjątkiem poziomu Ust Junior Avanzado podręcznik dla nauczyciela jest do pobrania z platformy wydawcy.

Cena 80,75 zł