Así se habla C Ejercicios

57,07 zł
Brutto

Así se habla C cuaderno de ejercicios to zestaw ponad 225 ćwiczeń do nauki komunikacji na poziomie C, będących uzupełnieniem Tema a tema C. Klucz do ćwiczeń i książka dla nauczyciela są do pobrania ze strony wydawnictwa.

Ilość

Así se habla C cuaderno de ejercicios to zestaw ponad 225 ćwiczeń do nauki komunikacji na poziomie C, będących uzupełnieniem Tema a tema C. Klucz do ćwiczeń i książka dla nauczyciela są do pobrania ze strony wydawnictwa.

Materiał podzielony jest na 12 tematów w czterech częściach.
- Léxico: nauka słownictwa
- Crea con palabras: poszerzanie i wzbogacenie słownictwa
- Así se habla: zwroty i powiedzenia używane w potocznej mowie
- Reflexiona y practica: nauka gramatyki w kontekście
Propozycje nauki mówienia i pisania
1. Interacción oral entre dos.
2. Interacción oral entre varios.
3. Oral y escrito.
4. Escrito.
5. Tú hablas, expones al otro.

9788490813218

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Bien dicho! Ejercicios de...

Bien dicho! Ejercicios de expresión oral + CD rozwija i uczy umiejętności ustnego porozumiewania się w języku hiszpańskim na poziomie średniozaawansowanym. Prezentuje szeroką gamę różnych ustnych wypowiedzi, których wzory są umieszczone na CD dołączonym do książki.

Cena 95,63 zł

Hablar por los codos Frases...

Hablar por los codos Frases para un espańol cotidiano to nowa wersja poprzedniego wydania, uaktualniona, zbierająca 75 zwrotów i 200 powiedzeń, które na co dzień używane są w potocznym języku hiszpańskim.

Cena 87,60 zł

Tema a tema C Alumno

Tema a tema C1 Alumno to trzeci z serii trzech podręczników opracowanych z myślą o kursach konwersacji i komunikacji, wydany na trzech poziomach znajomości języka: B1, B2 i C1 i równocześnie jedyny tak obszerny. 

Cena 128,73 zł