Exprésate! Actividades para la expresión oral para los niveles B1- C1

121,39 zł
Brutto

Zestawy zadań (34) do kserowania do ćwiczenia komunikacji w języku hiszpańskim.

Ilość

Exprésate! Actividades para la expresión oral para los niveles B1- C1  

Material fotocopiable con actividades para la práctica de la expresión e interacción orales en el aula de ELE.

34 actividades lúdicas, juegos de rol, dramatizaciones y situaciones reales de comunicación divididas en ocho bloques de contenidos:  Primer día de clase, Dar y pedir información, Expresar opiniones, Expresar deseos, Influir en el interlocutor, Relaciones sociales, Estructurar un discurso y El método.

            

Sgel
9788497785938

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Bien dicho! Ejercicios de...

Bien dicho! Ejercicios de expresión oral + CD rozwija i uczy umiejętności ustnego porozumiewania się w języku hiszpańskim na poziomie średniozaawansowanym. Prezentuje szeroką gamę różnych ustnych wypowiedzi, których wzory są umieszczone na CD dołączonym do książki.

Cena 95,63 zł

Hablar por los codos Frases...

Hablar por los codos Frases para un espańol cotidiano to nowa wersja poprzedniego wydania, uaktualniona, zbierająca 75 zwrotów i 200 powiedzeń, które na co dzień używane są w potocznym języku hiszpańskim.

Cena 87,60 zł

Expresión oral A2 - B1...

Expresión oral A2 - B1 Destrezas to pozycja dotycząca wypowiedzi ustnej w języku hiszpańskim na poziomie AB1 z serii Destrezas Ele, składającej się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest umiejętności wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej. Materiał pomyślany jest jako przygotowanie do egzaminów DELE, SIELE, matury lub innych certyfikatów.

Cena 113,80 zł

Expresión oral A1- A2...

Expresion oral A1 - A2 Destrezas to pozycja dotycząca wypowiedzi ustnej w języku hiszpańskim na poziomie A1-A2 z serii Destrezas Ele składającej się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest umiejętności wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej. Materiał pomyślany jest jako przygotowanie do egzaminów DELE, SIELE, matury lub innych certyfikatów.

Cena 109,00 zł

Juegos y actividades en la...

Książka dla nauczycieli uczących na różnych poziomach (od A1 do C2). Zaprezentowano w niej różnego rodzaju gry i zabawy, które można wykorzystać w trakcie zajęć. Książka jest podzielona według poziomów.

Cena 88,40 zł