Tú y yo A Actividades de interacción oral y escrita Material fotocopiable

118,13 zł
Brutto

Ponad 120 ćwiczeń do pracy w parach do kserowania .

Ilość

Tú y yo A Actividades de interacción oral y escrita Material fotocopiable to seria trzech podręczników na poziomie A, B i C. Zawiera ponad 120 ćwiczeń do nauki komunikacji ustnej i pisemnej do pracy w parach uczniów, opracowanych do kserokopiowania.

9788477115601

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

A debate! C Solucionario

A debate! Alumno + CD Estrategias para la interacción oral C solucionario to klucz do nowoczesnego podręcznika do nauki komunikacji w języku hiszpańskim na poziomie C.

Cena 91,88 zł

Expresión oral A2 - B1...

Expresión oral A2 - B1 Destrezas to pozycja dotycząca wypowiedzi ustnej w języku hiszpańskim na poziomie AB1 z serii Destrezas Ele, składającej się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest umiejętności wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej. Materiał pomyślany jest jako przygotowanie do egzaminów DELE, SIELE, matury lub innych certyfikatów.

Cena 113,80 zł

Expresión oral A1- A2...

Expresion oral A1 - A2 Destrezas to pozycja dotycząca wypowiedzi ustnej w języku hiszpańskim na poziomie A1-A2 z serii Destrezas Ele składającej się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest umiejętności wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej. Materiał pomyślany jest jako przygotowanie do egzaminów DELE, SIELE, matury lub innych certyfikatów.

Cena 109,00 zł