Tema a tema B2 Alumno

138,00 zł
Brutto

Podręcznik nauki konwersacji na poziomie B2.

Ilość

Tema a tema B2 Alumno to pierwszy z serii trzech podręczników opracowanych z myślą o kursach konwersacji i komunikacji, wydany na trzech poziomach znajomości języka: B1, B2 i C1 i równocześnie jedyny tak obszerny. Posiada dwanaście ciekawych i aktualnych tematów z propozycjami zadań uczących komunikacji w języku hiszpańskim. Nagrania audio są dostępne na stronie wydawnictwa. Podręcznik ten zawiera książkę dla nauczyciela również dostępną na platformie wydawnictwa.

9788477117223

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Curso de lectura,...

Curso de lectura, conversación y redacción Elemental to pierwszy z trzech podręczników z serii Curso de lectura, conversación y redacción na poziomie poczatkującym. Opracowany specjalnie dla ćwiczenia komunikacji ustnej i pisemnej w oparciu o wybór tekstów współczesnych autorów hiszpańskich i latynoamerykańskich i różnorodnych gatunków literackich; proza, teatr i esej. Te teksty są bazą do ćwiczenia zrozumienia tekstu, konwersacji i redakcji poprzez zróżnicowane ćwiczenia.

Cena 101,00 zł

Bien dicho! Ejercicios de...

Bien dicho! Ejercicios de expresión oral + CD rozwija i uczy umiejętności ustnego porozumiewania się w języku hiszpańskim na poziomie średniozaawansowanym. Prezentuje szeroką gamę różnych ustnych wypowiedzi, których wzory są umieszczone na CD dołączonym do książki.

Cena 108,00 zł

Curso de lectura,...

Curso de lectura, conversación y redacción Intermedio to drugi z trzech podręczników z serii Curso de lectura, conversación y redacción na poziomie Intermedio.  Opracowany specjalnie dla ćwiczenia komunikacji ustnej i pisemnej w oparciu o wybór tekstów współczesnych autorów hiszpańskich i latynoamerykańskich i różnorodnych gatunków literackich; proza, teatr i esej. Te teksty są bazą do ćwiczenia zrozumienia tekstu, konwersacji i redakcji poprzez zróżnicowane ćwiczenia.

Cena 101,00 zł

Hablar por los codos Frases...

Hablar por los codos Frases para un espańol cotidiano to nowa wersja poprzedniego wydania, uaktualniona, zbierająca 75 zwrotów i 200 powiedzeń, które na co dzień używane są w potocznym języku hiszpańskim.

Cena 96,00 zł

Tema a tema C Alumno

Tema a tema C1 Alumno to trzeci z serii trzech podręczników opracowanych z myślą o kursach konwersacji i komunikacji, wydany na trzech poziomach znajomości języka: B1, B2 i C1 i równocześnie jedyny tak obszerny. 

Cena 138,00 zł