ELE en escritura A1-A2 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita

75,00 zł
Brutto

ELE en escritura A1-A2 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita to podręcznik na poziomie A1- A2 dotyczący pisania w języku hiszpańskim. E-book kosztuje 46,00 zł.

Ilość

ELE en escritura A1-A2 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita to podręcznik na poziomie A1- A2 dotyczący pisania w języku hiszpańskim. Jest częścią serii Anaya ELE en, która tworzą Gramatica elemental A1-A2, medio B1, avanzado B2 i superior C1-C2, Ortografía, Vocabulario elemental A1-A2, medio B1, avanzado B2, Fonética elemental A1-A2, medio B1, avanzado B2, Escritura medio B1 i avanzado B2 i Verbos Modelos de conjugación prácticos regulares e irregulares más 3500 verbos con soluciones . Cała seria pozwala na opanowanie wszystkich kompetencji językowych; gramatycznej, leksykalnej, fonetycznej i wypowiedzi pisemnej. Posiada wersję e-book. ELE en escritura A1-A2 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita to pierwsza z trzech części opracowania teoretyczno-praktycznego zgodnego z

Plan Curricular del Instituto Cervantes i poświęconego sztuce pisania i opisowi różnych jego form. Jest podzielona na rozdziały w których w szczegółowy sposób komentuje się i wyjaśnia podstawowe cechy różnych form tekstów. Każdy rozdział składa się z: Teoría w której przedstawia się różne teksty, Práctica z ćwiczeniami poświęconymi tworzeniu i redagowaniu tekstów oraz z Soluciones gdzie znajdują się rozwiązania ćwiczeń. Jest to podręcznik nadający się zarówno do pracy w grupie jak i samodzielnej nauki niezależnie od głównego podręcznika do nauki języka.

9788466783750

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Expresión escrita A1-A2...

Expresión escrita Iniciación A1-A2 Destrezas ELE to podręcznik do ćwiczenia zrozumienia i wypowiedzi, zarówno ustnej, jak i pisemnej. Kolekcja idealnie nadaje się do samodzielnego przygotowywania do oficjalnych egzaminów DELE lub EOI.

Cena 114,00 zł

Escribir en español

Książka z serii Biblioteca Practica del idioma espańol poświęcona tworzeniu tekstów pisemnych, ich kompozycji i różnych modeli

Cena 88,20 zł

ELE en escritura B1 y...

ELE en escritura B1 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita to podręcznik na poziomie B1 dotyczący pisania w języku hiszpańskim. E-book kosztuje 46,00 zł.

Cena 75,00 zł

ELE en escritura B2 + CD y...

ELE en escritura B 2 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita to podręcznik na poziomie B2 dotyczący pisania w języku hiszpańskim. E-book kosztuje 46,00 zł.

Cena 75,00 zł