ELE en escritura B1 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita

75,00 zł
Brutto

ELE en escritura B1 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita to podręcznik na poziomie B1 dotyczący pisania w języku hiszpańskim. E-book kosztuje 46,00 zł.

Ilość

ELE en escritura B1 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita to podręcznik na poziomie B1 dotyczący pisania w języku hiszpańskim. Jest częścią serii Anaya ELE en, która tworzą Gramatica elemental A1-A2, medio B1, avanzado B2 i superior C1-C2, Ortografía, Vocabulario elemental A1-A2, medio B1, avanzado B2, Fonética elemental A1-A2, medio B1, avanzado B2, Escritura medio B1 i avanzado B2 i Verbos Modelos de conjugación prácticos regulares e irregulares más 3500 verbos con soluciones . Cała seria pozwala na opanowanie wszystkich kompetencji językowych; gramatycznej, leksykalnej, fonetycznej i wypowiedzi pisemnej. Posiada wersję e-book. ELE en escritura B1 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita to druga z trzech części opracowania teoretyczno-praktycznego zgodnego z Plan Curricular del Instituto Cervantes i poświęconego sztuce pisania i opisowi różnych jego form. Jest podzielona na rozdziały w których w szczegółowy sposób komentuje się i wyjaśnia podstawowe cechy różnych form tekstów. Każdy rozdział składa się z: Teoría w której przedstawia się różne teksty, Práctica z ćwiczeniami poświęconymi tworzeniu i redagowaniu tekstów oraz z Soluciones gdzie znajdują się rozwiązania ćwiczeń. Jest to podręcznik nadający się zarówno do pracy w grupie jak i samodzielnej nauki niezależnie od głównego podręcznika do nauki języka.

9788466783767

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Escritura creativa...

Escritura creativa Actividades para producir textos significativos en ELE Recursos para el profesor to jedna z propozycji z serii dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego Recursos para el profesor, która proponuje zadania do pracy z uczniami. W tym wypadku chodzi o wzbogacenie zajęć związanych z wypowiedziami pisemnymi w języku hiszpańskim.

Cena 101,90 zł

Escribir en español

Książka z serii Biblioteca Practica del idioma espańol poświęcona tworzeniu tekstów pisemnych, ich kompozycji i różnych modeli

Cena 88,20 zł

ELE en escritura A1-A2 y...

ELE en escritura A1-A2 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita to podręcznik na poziomie A1- A2 dotyczący pisania w języku hiszpańskim. E-book kosztuje 46,00 zł.

Cena 75,00 zł

ELE en escritura B2 + CD y...

ELE en escritura B 2 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita to podręcznik na poziomie B2 dotyczący pisania w języku hiszpańskim. E-book kosztuje 46,00 zł.

Cena 75,00 zł