Expresión oral A2 - B1 Destrezas ELE

113,80 zł
Brutto

Expresión oral A2 - B1 Destrezas to pozycja dotycząca wypowiedzi ustnej w języku hiszpańskim na poziomie AB1 z serii Destrezas Ele, składającej się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest umiejętności wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej. Materiał pomyślany jest jako przygotowanie do egzaminów DELE, SIELE, matury lub innych certyfikatów.

Ilość

Expresión oral A2 - B1 Destrezas to pozycja dotycząca wypowiedzi ustnej w języku hiszpańskim na poziomie A2 - B1 z serii Destrezas Ele, składającej się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest umiejętności wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej. Każda jest podzielona na dwa poziomy zaawansowania: A1 - A2 i A2 - B1. Podręcznik oferuje szeroką gamę ćwiczeń z wypowiedzi ustnych w języku hiszpańskim na poziomie A1 – A2 wraz z przykładami i wskazówkami dotyczącymi realizacji proponowanych ćwiczeń. Nagrania audio są do ściągnięcia z platformy wydawnictwa. Może być stosowany jako uzupełnienie nauki w klasie lub do samodzielnej pracy. Klucz do wszystkich ćwiczeń znajduje się na końcu książki. Destrezas Ele obejmuje również rozumienie ze słuchu (comprension auditiva), wypowiedzi pisemne (expresion escrita) i czytanie ze zrozumieniem (comprension lectora).

9788416108923

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Hablar por los codos Frases...

Hablar por los codos Frases para un espańol cotidiano to nowa wersja poprzedniego wydania, uaktualniona, zbierająca 75 zwrotów i 200 powiedzeń, które na co dzień używane są w potocznym języku hiszpańskim.

Cena 87,60 zł

Expresión oral A1- A2...

Expresion oral A1 - A2 Destrezas to pozycja dotycząca wypowiedzi ustnej w języku hiszpańskim na poziomie A1-A2 z serii Destrezas Ele składającej się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest umiejętności wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej. Materiał pomyślany jest jako przygotowanie do egzaminów DELE, SIELE, matury lub innych certyfikatów.

Cena 109,00 zł