Expresión escrita A2-B1 Destrezas ELE

119,00 zł
Brutto

Expresión escrita A2 - B1 Destrezas to pozycja dotycząca wypowiedzi pisemnej w języku hiszpańskim na poziomie A2 - B1 z serii Destrezas Ele, składającej się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest umiejętności wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej. Materiał pomyślany jest jako przygotowanie do egzaminów DELE, SIELE, matury lub innych certyfikatów.

Ilość

Expresión escrita A2 - B1 Destrezas to pozycja dotycząca wypowiedzi pisemnej w języku hiszpańskim na poziomie A2 - B1 z serii Destrezas Ele, składającej się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest umiejętności wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej. Każda jest podzielona na dwa poziomy zaawansowania: A1 - A2 i A2 - B1. Podręcznik oferuje szeroką gamę ćwiczeń z wypowiedzi pisemnej w języku hiszpańskim na poziomie A2 - B1 wraz z przykładami i wskazówkami dotyczącymi realizacji proponowanych ćwiczeń. Nagrania audio są do ściągnięcia z platformy wydawnictwa. Może być stosowany jako uzupełnienie nauki w klasie lub do samodzielnej pracy. Klucz do wszystkich ćwiczeń znajduje się na końcu książki. Destrezas Ele obejmuje również rozumienie ze słuchu (comprension auditiva), wypowiedzi pisemne (expresion escrita) i czytanie ze zrozumieniem (comprension lectora).

9788416108930

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Escribir en español

Książka z serii Biblioteca Practica del idioma espańol poświęcona tworzeniu tekstów pisemnych, ich kompozycji i różnych modeli

Cena 88,20 zł

ELE en escritura A1-A2 y...

ELE en escritura A1-A2 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita to podręcznik na poziomie A1- A2 dotyczący pisania w języku hiszpańskim. E-book kosztuje 46,00 zł.

Cena 75,00 zł

ELE en escritura B1 y...

ELE en escritura B1 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita to podręcznik na poziomie B1 dotyczący pisania w języku hiszpańskim. E-book kosztuje 46,00 zł.

Cena 75,00 zł

ELE en escritura B2 + CD y...

ELE en escritura B 2 y soluciones Fórmulas y formas de la expresión escrita to podręcznik na poziomie B2 dotyczący pisania w języku hiszpańskim. E-book kosztuje 46,00 zł.

Cena 75,00 zł