Comprensión auditiva A2-B1 Destrezas ELE

124,00 zł
Brutto

Comprensión auditiva A2 - B1 Destrezas to pozycja dotycząca rozumienia ze słuchu wypowiedzi w języku hiszpańskim na poziomie A2 - B1 z serii Destrezas Ele, składającej się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest umiejętności wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej. Materiał pomyślany jest jako przygotowanie do egzaminów DELE, SIELE, matury lub innych certyfikatów.

Ilość

Comprensión auditiva A2 - B1 Destrezas to pozycja dotycząca rozumienia ze słuchu wypowiedzi w języku hiszpańskim na poziomie A2 - B1 z serii Destrezas Ele, składającej się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest umiejętności wypowiedzi zarówno ustnej jak i pisemnej. Każda jest podzielona na dwa poziomy zaawansowania: A1 - A2 i A2 - B1. Podręcznik oferuje szeroką gamę ćwiczeń z wypowiedzi pisemnej w języku hiszpańskim na poziomie A2 - B1 wraz z przykładami i wskazówkami dotyczącymi realizacji proponowanych ćwiczeń. Nagrania audio są do ściągnięcia z platformy wydawnictwa. Może być stosowany jako uzupełnienie nauki w klasie lub do samodzielnej pracy. Klucz do wszystkich ćwiczeń znajduje się na końcu książki. Destrezas Ele obejmuje również rozumienie ze słuchu (comprension auditiva), wypowiedzi pisemne (expresion escrita) i czytanie ze zrozumieniem (comprension lectora).

9788416108916

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Bien dicho! Ejercicios de...

Bien dicho! Ejercicios de expresión oral + CD rozwija i uczy umiejętności ustnego porozumiewania się w języku hiszpańskim na poziomie średniozaawansowanym. Prezentuje szeroką gamę różnych ustnych wypowiedzi, których wzory są umieszczone na CD dołączonym do książki.

Cena 108,00 zł

ELE en fonética A2 + CD y...

ELE en fonética A1- A2 + CD y soluciones El referente de pronunciación to podręcznik na poziomie podstawowym dotyczący fonetyki hiszpańskiejE-book kosztuje 46,00 zł.

Cena 75,00 zł