Kategorie

Ćwiczenia hiszpańskie C1-C2

Ćwiczenia z języka hiszpańskiego na poziomie C1-C2

Co oznacza poziom C1-C2?

Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie C1-C2 to umiejętność posługiwania się nim jak Hiszpanie lub mieszkańcy Ameryki Łacińskiej.

Toteż gramatyki na tym poziomie prezentują zagadnienia morfologiczne, syntaktyczne i leksykalne skupiając się przede wszystkim na zestawieniu zasad i reguł z ich użyciem.

Nauka języka hiszpańskiego na tym poziomie jest znacznie bardziej zaawansowana. To czas, by szlifować poznane wcześniej umiejętności oraz dalej rozwijać się poznając coraz trudniejsze tajemnice języka hiszpańskiego.

Według Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego poziomy języka C1 i C2 wskazują na zaawansowany stopień znajomości języka obcego. Uczeń musi swobodnie wypowiadać się na większość tematów, mieć opanowaną gramatykę języka hiszpańskiego i posługiwać się słownictwem o zaawansowanej trudności.

Gramatyka języka hiszpańskiego i słownictwo na poziomie C1-C2

Osoba na poziomie C1 musi nie tylko znać i utrwalić tematy gramatyczne poznane na poziomie podstawowym czy średnio zaawansowanym, ale też znać bardziej skomplikowane kwestie, takie jak chociażby użycie trybu Subjuntivo.

To czas, kiedy najważniejsze zasady gramatyczne y i normy masz w jednym paluszku a twój postęp w nauce oznacza szlifowanie wiedzy i uzupełnianie jej o takie szczegóły, które zadziwią nawet native speakera!

Jeśli chodzi o słownictwo, pamiętaj, że na tak wysokim poziomie słówka z dziedzin takich jak dom czy rodzina już nie wystarczają. Najważniejsze słowa już dawno powinieneś mieć opanowane. Zapomnij o leksyce z poziomu A1.

Czas na hiszpański, którym zachwycisz nawet Hiszpanów! Otwórz się na tematy znacznie bardziej skomplikowane i wzbogać swój słownik i zasób o słownictwo specjalistyczne!

Zobacz i sprawdź sam, że jeszcze sporo wyrażeń i słówek czeka na Ciebie!

Czy zeszyt ćwiczeń z języka hiszpańskiego to dobra metoda nauki?

Podręczniki do nauki języka hiszpańskiego zawierają wiele informacji, objaśnień i tekstów. Lektorzy również przekazuje wiele cennych wskazówek. Jednak, aby przyswoić wiedzę należy ćwiczyć i utrwalać wiadomości.

Łączenie teorii i praktyki jest niezwykle ważne, nawet na poziomach zaawansowanych takich jak C1 czy C2.

Potrzebujesz materiału, który pomógłby Ci zagłębić się w świat gramatyki hiszpańskiej, poznać zastosowanie reguł i norm w kontekście, podać przykłady użycia słówek oraz wspierać w nabywaniu umiejętności poprawnej komunikacji.

Wymienione wyżej cechy są właściwe dla wydawnictw, których pozycje dostępne są w księgarni. 

Wydawnictwa takie jak Edelsa, Anaya czy SGEL przygotowały zeszyty ćwiczeń i zbiory, z którymi zagadnienia gramatyczne przestają być problemem. Wszystkie zbiory ćwiczeń zawierają klucz z rozwiązaniami. Są też wersje interaktywne do nauki online.

Wkład księgarni internetowej w rozwój językowy na poziomie C1-C2

Dostępne w księgarni ćwiczenia do nauki hiszpańskiego C1 lub C2 idealnie nadają się zarówno do samodzielnej nauki jak i kursów w szkole językowej.

Należy pamiętać, że na każdym poziomie potrzebujemy powtórki a także zadań i ćwiczeń, by ułatwić zapamiętanie. Tytuły takie jak:

Uso de la gramática española avanzado nueva edición

ELE en gramática C1- C2 Concha Moreno

Gramática de uso del español C1-C2 teoria y práctica con solucionario

zapewniają połączenie gramatyki z ćwiczeniami, dzięki czemu nauczysz się nawet najbardziej zawiłych zagadnień gramatycznych.

Z kolei jeśli chcesz poćwiczyć interakcję ustną bądź pisemną polecamy

Tú y yo C actividades de interacción oral y escrita material fotocopiable.

Zapewnisz sobie w ten sposób gwarancję, że twoja komunikacja będzie na naprawdę wysokim poziomie.

Odwiedź księgarnię, zamów ćwiczenia hiszpańskie w zawsze niskiej cenie z szybką dostawą już dziś!

Edelsa

Anaya

Sm

SGEL

enClave ELE 

Habla con eńe
Gramática y enseñanza de español B1 - C2 Online

Aktywne filtry

Actividades de Uso de la...

Actividades de Uso de la gramática avanzado en la Aplicación to najnowsze wydanie kultowej gramatyki, którą napisała Francisca Castro Viudez. Podręcznik jest na poziomie Avanzado z serii Uso de la gramática. Jest  gramatyką dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Bije rekordy popularności na całym świecie, był kilkakrotnie wznawiany. Obecne wydanie jest unowocześnione i kolorowe.

Służy do pracy w klasie i samodzielnej nauki.

Cena 43,00 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el Marco Común Europeo C1+CD Nueva edición to nowe wydanie piątego poziomu zaawansowania C1 z CD z serii o tym samym tytule.

Actividades para el Marco Común EuropeoA1+CD to zbiór, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). 

Dotyczy rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej, jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i do pracy w grupie. Przygotowuje do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE czy Siele.

Cena 145,00 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el Marco Común Europeo C2+CD Nueva edición to nowe wydanie ostatniego poziomu zaawansowania C2 z CD z serii o tym samym tytule.

Actividades para el Marco Común EuropeoA1+CD to zbiór, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). 

Dotyczy rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej, jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i do pracy w grupie. Przygotowuje do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE czy Siele.

Cena 150,00 zł

Análisis morfológico Teoría...

Análisis morfológico teoría y práctica to praca autorstwa Gómez Torrego wydana przez wydawnictwo SM.

Autor jest uznanym autorytetem gramatyki normatywnej. Análisis morfológico teoría y práctica omawia wszystkie podstawowe zagadnienia morfologiczne. Przedstawia je w jasny i przejrzysty sposób.

Uwzględnia poziom trudności. Zawiera liczne przykłady i skupia się nad najczęstszymi wątpliwościami. Podaje ponad 90 stron ćwiczeń.

Cena 147,00 zł

Análisis sintáctico Teoría...

Análisis sintáctico teoría y práctica to praca autorstwa Gómez Torrego wydana przez wydawnictwo SM. Autor jest uznanym autorytetem gramatyki normatywnej. 

Análisis sintáctico teoría y práctica omawia wszystkie podstawowe zagadnienia syntaktyczne w jasny sposób. Uwzględnia poziom trudności tematu. Skupia się na wyjaśnianiu najczęściej pojawiających się wątpliwości. 

Zawiera ponad 100 stron ćwiczeń. Praca ta została uaktualniona w 2010 roku o nowości akademickie.

Cena 147,00 zł

Así se habla C Ejercicios

Así se habla C cuaderno de ejercicios to zestaw ponad 225 ćwiczeń do nauki komunikacji na poziomie C, będących uzupełnieniem Tema a tema C.

Klucz do ćwiczeń i książka dla nauczyciela są do pobrania ze strony wydawnictwa.

Cena 69,00 zł

Diccionario práctico de la...

Diccionario práctico de gramática 800 fichas de uso correcto del espańol to gramatyka w formie słownika z 800 hasłami z poprawnymi formami języka hiszpańskiego.

Słownik ten obejmuje wszystkie zagadnienia gramatyczne. Idealny do konsultacji zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli dzięki drugiemu tomowi w formie ćwiczeń z ponad 800 zadaniami do haseł z gramatyki.

Klucz do nich jest wydany osobno. 

Cena 146,00 zł

Diccionario práctico de la...

Libro de ejercicios Diccionario práctico de gramática Uso correcto de espańol con + de 800 ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika Diccionario práctico de gramática 800 fichas de uso correcto del espańol. 

Jest to gramatyka w formie słownika z 800 hasłami.

Cena 90,00 zł

Exprésate! Actividades para...

Exprésate! Actividades para la expresión oral para los niveles B1- C1 to materiał do nauki wypowiedzi ustnych w języku hiszpańskim na zaawansowanych poziomach B1-C1.

Jest przygotowany do kserowania na zajęcia w grupie.

Cena 141,00 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español C1-C2 Teoria y practica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego. Zakres materiału odpowiada poziomom zaawansowania C1-C2 zgodnie z zasadami Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.

Jest jedną z gramatyk języka hiszpańskiego z ćwiczeniami z najbardziej czytelnym układem.

Cena 120,00 zł