Kategorie

Gramatyki i ćwiczenia do portugalskiego B1-B2

Aktywne filtry

Gramatica Ativa 1

Gramatica Ativa 1 to idealny podręcznik do nauki gramatyki języka portugalskiego dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Poziom trudności odpowiada poziomom A1-B1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Gramatica Ativa 1 to podręcznik z prostymi wyjaśnieniami i mnóstwem ćwiczeń, aby uczniowie mogli ćwiczyć to, czego się nauczyli.

Cena 72,10 zł

Gramatica Ativa 2

Gramatica Ativa 2 to idealny podręcznik do nauki gramatyki języka portugalskiego dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych. Poziom trudności odpowiada poziomom A1-B1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Podręcznik Gramática Ativa 2 to doskonała propozycja dla osób, które chcą kontynuować naukę języka portugalskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1-B2). Jest to kontynuacja popularnego podręcznika Gramática Ativa 1, a jego celem jest dalsze rozwijanie umiejętności gramatycznych, słownictwa i rozumienia języka mówionego i pisanego.

Cena 72,10 zł

Compreensão Oral em Ação B1/B2

Podręcznik Compreensão Oral em Ação B1/B2 to książka do nauki rozumienia języka portugalskiego ze słuchu na poziomie średniozaawansowanym (B1-B2).

Compreensão Oral em Ação to seria kilku książek dla młodych/dorosłych odbiorców, uczących się języka portugalskiego jako drugiego języka i języka obcego, obejmujących poziomy od A1 do C2. Książki te mają na celu systematyczną, dogłębną pracę nad rozumieniem ze słuchu.

Cena 103,30 zł

Exames de Português B2

Exames de Português B2 to książka stworzona z myślą o kursantach, którzy chcą osiągnąć sukces na egzaminie z języka portugalskiego na poziomie B2.

Cena 123,40 zł

Exames de Português...

Exames de Português CAPLE-UL: CIPLE, DEPLE e DIPLE to kompleksowy podręcznik zawierający materiały przygotowujące do trzech poziomów egzaminów CAPLE:

  • CIPLE (A2) 
  • DEPLE (B1)
  • DIPLE (B2)
Cena 92,90 zł

Guia Prático de Fonética

Guia Prático de Fonética to książka stworzona z myślą o uczniach wszystkich poziomów zaawansowania, chcących poprawić swoją wymowę i poznać tajniki akcentowania oraz zasad interpunkcji języka portugalskiego.

Cena 78,90 zł

Guia Prático dos Verbos...

Guia Prático dos Verbos Portugueses to niezbędne narzędzie dla każdego, kto chce nauczyć się poprawnie odmieniać czasowniki w języku portugalskim, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Cena 72,10 zł

Expressões Idiomáticas...

Expressões Idiomáticas Ilustradas to książka do nauki portugalskich idiomów.

Pozycja jest przeznaczona dla uczących się języka portugalskiego jako języka obcego i wszystkich tych, którzy są zainteresowani zrozumieniem zastosowania wyrażeń idiomatycznych w codziennym kontekście i odkrywaniem ciekawych faktów na temat pochodzenia tych zwrotów.

Cena 95,40 zł

Preposições em Ação

Preposições em Ação to książka przeznaczona dla osób uczących się języka portugalskiego na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2), która pomaga w opanowaniu i utrwaleniu użycia przyimków i wyrażeń przyimkowych.

Cena 86,10 zł

Era Uma Vez

Era uma vez jest jednym z trzech zabawno-dydaktycznych dodatków, które na podstawie portugalskich narracji ustnych promują rekreacyjne czytanie i twórcze pisanie. 

Jest skierowany do młodych i dorosłych odbiorców i ma na celu rozwijanie umiejętności komunikacyjnych (lingwistycznych, socjolingwistycznych i pragmatycznych).

Cena 111,50 zł