Kategorie

Słownictwo hiszpańskie C1-C2

Hiszpańskie słówka C1-C2

Poziomy C1-C2 w języku hiszpańskim odnoszą się do najwyższego poziomu zaawansowania zgodnego z Wspólnym Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CERF). Zasób słownictwa hiszpańskiego na tych poziomach jest na tyle wysoki, że pozwala na swobodne posługiwanie się językiem. Osoby na poziomach C1 i C2 posiadają bardzo zaawansowane umiejętności językowe, które zbliżają się do biegłości językowej, korzystając również z uproszczeń, zwrotów potocznych jakie można usłyszeć na hiszpańskich ulicach. Na poziomie C1 i C2 ważne jest, aby stale pogłębiać swoją wiedzę gramatyczna i rozwijać zasób słownictwa. Jeżeli masz konkretny cel jaki jest uzyskanie dyplomu po egzaminie DELE ważne jest, aby pracować z materiałami pozwalającymi na przygotowanie do tych egzaminów.

Książki do nauki hiszpańskiego dla osób na poziomie C1-C2

Uso interactivo del vocabulario y sus combinaciones mas frecuentes B2-C2 to drugi tom Uso interactivo vocabulario. Poszerza, wzbogaca i uzupełnia leksykę. Zawiera 3000 słów, zwrotów oraz ćwiczeń konwersacyjnych. 

Ta propozycja od wydawnictwa Edelsa może być pomocna w przygotowaniach do egzaminów DELE. Na platformie wydawnictwa dostępne są nagrania audio oraz klucz do zamieszczonych w podręczniku ćwiczeń. Autorami Uso interactivo del vocabulario y sus combinaciones mas frecuentes są nauczyciele ELE.

Léxico fundamental del español od wydawnictwa SGEL skupia się na hiszpańskim słownictwie i jest pozycją dla osób przygotowujących się do egzaminów DELE na każdym poziomie zaawansowania. Książka ta zawiera różne typy ćwiczeń.

Oferta księgarni - wydawnictwa

Słownictwo hiszpańskie na poziomie zaawansowania C1-C2 to z jednej strony język literacki z bogactwem synonimów i metafor, a z drugiej zwroty, uproszczenia i formy, którymi posługuje się hiszpańskojęzyczna ulica. Bardzo trudno jest opanować takie słownictwo nie mieszkając dłużej w tych krajach. Z pomocą przychodzą nam poniżej zebrane publikacje z Hablar por los codos na czele.

Osobom zainteresowanym poszerzaniem swojego słownictwa, będących na poziomie C1 czy C2 proponujemy książki od SGEL - wiodącego hiszpańskiego wydawcy i Edelsa - wydawnictwa, które powstało już w roku 1986, początkowo zajmując się publikacjami dotyczącymi języka francuskiego. Edelsa od roku 1988 specjalizuje się w materiałach do nauki języka hiszpańskiego na różnych poziomach zaawansowania, w tym na poziomie C1 i C2. Możesz mieć pewność, że otrzymasz materiały wysokiej jakości, które są dokładne, rzetelne i wiarygodne.

Jaką książkę na poziomie C1-C2 wybrać?

Oto kilka praktycznych publikacji:

  • Anaya

Colección PRÁCTICA: Ejercicios de léxico C1- C2 Nivel superior, Textos literarios Superior, Gramática y léxico del español. Nivel avanzado-superior

  • SGEL Practica Tu Español

PTE Marcadores del discurso C1, El español coloquial en la clase de ELE.

Wybór książki dla osób na poziomie hiszpańskiego C1-C2, poszukujących wyzwań i chcących dalej rozwijać swoje umiejętności językowe może być problematyczny. Jeżeli jesteś w rozterce i potrzebujesz wsparcia - nie martw się. Wykwalifikowana kadra Siesty pomoże w razie jakichkolwiek wątpliwości dobrać odpowiadający Twoim potrzebom podręcznik. Opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a pomożemy znaleźć idealny podręcznik ze słownictwem hiszpańskim C1-C2 dostosowany do Twoich wymagań. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź pod adresem ksiegarnia@siesta.pl

Aktywne filtry

Uso interactivo del...

Uso interactivo del vocabulario y sus combinaciones mas frecuentes B2- C2 to drugi tom nowej, kolorowej wersji Uso interactivo vocabulario. 

Tworzą ją podręczniki na dwóch poziomach A1-B1 i B2-C2.  Służy do nauki słownictwa i konwersacji. Poszerza, wzbogaca i uzupełnia leksykę. Uczy skutecznej i efektywnej komunikacji w j.hiszpańskim. Jej autorzy to nauczyciele ELE.

Cena 105,00 zł

Hablar por los codos Frases...

Hablar por los codos Frases para un espańol cotidiano to nowa wersja poprzedniego wydania, uaktualniona, zbierająca 75 zwrotów i 200 powiedzeń, które na co dzień używane są w potocznym języku hiszpańskim.

Pozycja niezbędna dla każdej osoby planującej kontakty z Hiszpanami.

Cena 106,00 zł

Manual práctico del...

Manual práctico del vocabulario del español autorstwa Luz del Olmo i Rafaela del Moral to praktyczny podręcznik do nauki słownictwa języka hiszpańskiego.

Cena 60,00 zł

Nuevo curso de conversación...

Nuevo curso de conversación y redacción. Niveles Medio y Superior Loreto Busquets, Lidia Bonzi to podręcznik do nauki konwersacji i redagowania tekstw pisanych w języku hiszpańskim dla studentów na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym.

Cena 90,00 zł