Kategorie

Psychologia

Aktywne filtry

NLP Wprowadzenie do...

Wprowadzenie do programowania neurolingwistycznego Joseph O'Connor, John Seymour

Książka ta w 1991 roku dostała nagrodę przyznaną przez Brytyjskie Towarzystwo Hipnoterapeutyczne. Umiejętności NLP są pomocne w rozwoju osobistym, doskonaleniu zawodowym, edukacji i biznesie. 

Cena 15,00 zł

Programowanie...

Programowanie neurolingwistyczne Hanna Dąbrowska

To książka przygotowana przez trenerów NLP i stanowi praktyczny zestaw ćwiczeń. NLP jest metodą która pozwala skuteczniej i szybciej zdobywać założone cele.

Cena 20,00 zł

Podręcznik coachingu Sara...

Podręcznik coachingu autorstwa Sary Thorpe i Jackie Clifford to książka, która zawiera praktyczne ćwiczenia i opisy konkretnych sytuacji, dzięki którym można dowiedzieć się na czym dokładnie polega coaching, kiedy jest potrzebny i jak skutecznie go przeprowadzać.

Cena 30,00 zł

Coaching Jenny Rogers

Coaching to książka opisująca podstawowe zasady coachingu. Została napisana przez pionierkę w dziedzinie coachingu, Brytyjkę, Jenny Rogers.

Cena 50,00 zł

Złota 50 podręczników...

Złota 50 podręczników samodoskonalenia autorstwa Toma Butler-Bowdon to cenny zbiór filozofii prezentowanej przez twórców podręczników samodoskonalenia, obejmujący także fundamentalne dzieła różnych religii.

Cena 40,00 zł

Trener osobisty Iwona Majewska

Trener osobisty to książka autorstwa Iwony Majewskiej. Są to codzienne spotkania z autorką i wykonywanie pod jej okiem kolejnych kroków w kierunku pełniejszego i szczęśliwszego życia. 

Cena 50,00 zł

Najpierw rzeczy...

Książka Najpierw rzeczy najważniejsze autorstwa Stephena R. Covey to praktyczny poradnik, który uczy określać priorytety i skutecznie zarządzać czasem.

W dzisiejszym świecie, w którym mamy do czynienia z nadmiarem obowiązków i zadań, umiejętność efektywnego zarządzania czasem jest kluczowa. Dzięki niej możemy osiągnąć więcej, uniknąć stresu i cieszyć się życiem.

Cena 30,00 zł

Inwestycyjny poradnik...

Książka Inwestycyjny poradnik bogatego ojca autorstwa Roberta T. Kiyosaki to przewodnik dla osób, które chcą skutecznie inwestować w aktywa, w które inwestują bogaci. Bez względu na to, czy Twoim celem jest finansowe bezpieczeństwo, wygoda czy po prostu bycie bogatym, poradnik ten pomoże Ci zrozumieć różne rodzaje aktywów i strategie inwestowania.

Cena 40,00 zł

Bogaty ojciec, biedny...

Książka Bogaty ojciec, biedny ojciec autorstwa Roberta T. Kiyosaki to bestseller, który sprzedał się w ponad 40 milionach egzemplarzy na całym świecie. Książka opowiada o dwóch ojcach, ojcu autora, który zajmował stanowisko kierownicze, lecz nie interesował się inwestowaniem oraz ojcu swojego przyjaciela, który pomimo niskich dochodów inwestował i dzięki temu stał się zasobny.

Cena 40,00 zł

Myślenie optymalne. Jak być...

Myślenie optymalne Jak być najlepszym to książka autorstwa Rosalene Glickman, opublikowana w 2003 roku. Książka to przewodnik po tym, jak myśleć i działać w sposób bardziej pozytywny, który pozwoli nam osiągnąć nasze cele i stać się najlepszymi wersjami samych siebie.

Cena 20,00 zł

Olbrzymie kroki Anthony...

Książka Olbrzymie kroki jest oparta na najlepszych wzorcach, metodach, zasadach i strategiach, przedstawionych w poprzednim bestsellerze Anthony Robbinsa, "Obudź w sobie olbrzyma". Tym razem Robbins proponuje codzienne, drobne pomysły i działania - ćwiczenia, które złożą się na tytułowe olbrzymie kroki, wzbogacające Twoje życie.

Cena 20,00 zł

Obudź w sobie olbrzyma...

Książka Obudź w sobie olbrzyma odsłania przed nami metody i techniki, które autor, Anthony Robbins, opanował w najwyższym stopniu i pozwalają  mu po mistrzowsku obcować z ludzką psychiką.

Cena 20,00 zł