Podręczniki hiszpańskie dla dorosłych 16+

Podręczniki do nauki języka hiszpańskiego dla młodzieży 16+ i dorosłych.

Jakie książki do hiszpańskiego są najlepsze dla dorosłych? Wszystkie wydawnictwa hiszpańskie specjalizujące się w opracowywaniu metod nauki języka hiszpańskiego jako obcego zadawały sobie to pytanie. I każde znalazło swoją odpowiedź. Edelsa, małe wydawnictwo zajmujące się tylko publikacjami dotyczącymi ELE, Espańol como Lengua Extranjera podbiło świat metodą Ven. Kolejne jej wydanie nosi tytuł Nuevo Ven, a ostatnia wersja Vente. SGEL, gigant wydawniczy i dystrybucyjny wydał Espańol en marcha. Jego następną wersja to Nuevo Espańol en marcha. Fundación de Santa Maria, kolejne wielkie wydawnictwo do dziś publikuje swój największy przebój wydawniczy ELE Curso de Espańol Lengua Extranjera w unowocześnionych wersjach. Kolejnej edycja nosiła tytuł Nuevo ELE a obecne ELE Actual. Trzecim wydawnictwem jest Anaya i ich metoda Sueńa. Najnowsza wersja nosi tytuł Nuevo Sueńa.

Podręczniki hiszpańskie dla dorosłych 16+

Aktywne filtry

Nuevo Español en marcha 4...

Nuevo Espańol en marcha 4 Ejercicios + CD zawiera 12 rozdziałów z praktycznymi ćwiczeniami, co dwa rozdziały część Práctica más z dodatkowymi ćwiczeniami, na końcu książki listę transkrypcji nagrań na CD, klucz do ćwiczeń, listę słownictwa oraz CD audio z nowymi nagraniami z większą ilością przykładów z Ameryki Łacińskiej.

Cena 57,37 zł

Nuevo Español en marcha...

Nuevo Español en marcha Básico A1 - A2 Profesor to podręcznik dla nauczyciela zawierający sugestie zajęć w klasie, rozwiązania zadań, egzaminy, zabawy i ćwiczenia do kserowania, wskazówki dydaktyczne do nagrań video, dodatkowe pomysły i materiały do łatwej adaptacji,wyjaśnienia metodyczne wszystkich rozdziałów z podręcznika ucznia wraz z kluczem do ćwiczeń, uwagi gramatyczne, wyjaśnienia funkcji komunikatywnych i aspektów socjokulturowych oraz gry do wykorzystania w różnych rozdziałach zależnie od potrzeb nauczyciela

Cena 97,46 zł

Nuevo Español en marcha1 A1...

Nuevo Español en marcha Guía didáctica to podręcznik dla nauczyciela zawierający sugestie zajęć w klasie, rozwiązania zadań, egzaminy, zabawy i ćwiczenia do kserowania, wskazówki dydaktyczne do nagrań video, dodatkowe pomysły i materiały do łatwej adaptacji,wyjaśnienia metodyczne wszystkich rozdziałów z podręcznika ucznia wraz z kluczem do ćwiczeń, uwagi gramatyczne, wyjaśnienia funkcji komunikatywnych i aspektów socjokulturowych oraz gry do wykorzystania w różnych rozdziałach zależnie od potrzeb nauczyciela

Cena 87,56 zł

Nuevo Español en marcha...

Nuevo Espańol en marcha Básico Ejercicios A1-A2 + CD zawiera 18 rozdziałów z praktycznymi ćwiczeniami, co dwa rozdziały część Práctica más z dodatkowymi ćwiczeniami, na końcu książki listę transkrypcji nagrań na CD, klucz do ćwiczeń, listę słownictwa oraz CD audio z nowymi nagraniami z większą ilością przykładów z Ameryki Łacińskiej.

Cena 75,48 zł

Nuevo Español en marcha...

Nuevo Español en marcha Básico A1-A2 Alumno + CD to podręcznik ucznia pierwszych dwóch poziomów czterotomowej serii Nuevo Español en marcha. Jest uaktualnioną językowo wersją poprzedniej edycji, wzbogaconą o video i wersje cyfrowe ale zachowuje charakter komunikatywny poprzedniego podręcznika.

Cena 139,35 zł

Nuevo Español en marcha 4...

Nuevo Español en marcha 4 Alumno + CD to podręcznik ucznia czwartego poziomu czterotomowej serii Nuevo Español en marcha. Jest uaktualnioną językowo wersją poprzedniej edycji, wzbogaconą o video i wersje cyfrowe ale zachowuje charakter komunikatywny podrecznika.

Cena 114,03 zł

Nuevo Español en marcha 3...

Nuevo Espańol en marcha 3 Ejercicios + CD zawiera 10 rozdziałów z praktycznymi ćwiczeniami, co dwa rozdziały część Práctica más z dodatkowymi ćwiczeniami, na końcu książki listę transkrypcji nagrań na CD, klucz do ćwiczeń, listę słownictwa oraz CD audio z nowymi nagraniami z większą ilością przykładów z Ameryki Łacińskiej.

Cena 57,37 zł

Nuevo Español en marcha 3...

Nuevo Español en marcha 3 Alumno + CD to podręcznik ucznia trzeciego poziomu czterotomowej serii Nuevo Español en marcha. Jest uaktualnioną językowo wersją poprzedniej edycji, wzbogaconą o video i wersje cyfrowe ale zachowuje charakter komunikatywny podrecznika.

Cena 114,03 zł

Nuevo Español en marcha 1...

Nuevo Español en marcha 1 Alumno + CD to podręcznik pierwszego poziomu czterotomowej serii Nuevo Español en marcha. Jest uaktualnioną językowo wersją poprzedniej edycji, wzbogaconą o video i wersje cyfrowe ale zachowuje charakter komunikatywny podrecznika.

Cena 114,03 zł