Filtruj według

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 117,00 zł

Marka

Marka

Kategorie

Podręczniki i gramatyki języka włoskiego

Podręczniki i gramatyki do języka włoskiego

Jeśli już podjąłeś decyzję, że chcesz zacząć naukę włoskiego nasza księgarnia to świetne miejsce do zaopatrzenia się w książki do nauki włoskiego.

Takie kursy do nauki języka włoskiego to ważna pomoc dydaktyczna dla polskich uczniów na każdym poziomie zaawansowania. Podręczniki i ćwiczenia do nauki włoskiego dla początkujących i zaawansowanych to cenne źródła wiedzy, dzięki którym możemy rozwijać nasze zdolności językowe.

To niezbędny element zarówno do samodzielnej nauki języka włoskiego, jak i na kursach językowych lub lekcjach w szkole.

Dzięki podręcznikom do włoskiego i ćwiczeniom z gramatyki z łatwością będziesz mógł dojść do poziomu A1 do C1 i biegle porozumiewać się w języku włoskim.

Szukasz podręcznika do nauki włoskiego?

Podręczniki do nauki języka włoskiego to publikacje włoskich wydawnictw. Są to książki przejrzyste, pełne praktycznych zwrotów i rozmówek. Zawierają nagrania mp3 nagrane przez profesjonalnych lektorów, Są pełne różnorodnych ćwiczeń i dodatkowych materiałów, które pozwolą Ci lepiej poznać język włoski.

Możemy też w nich znaleźć praktyczne wskazówki dotyczące m.in. gramatyki i słownictwa, które ułatwią zapamiętanie najbardziej skomplikowanych zagadnień.

Nie radzisz sobie z zasadami gramatycznymi języka włoskiego?

Zagadnienia gramatyczne to jeden z trudniejszych aspektów nauki każdego języka obcego zarówno dla początkujących, średnio zaawansowanych, a czasami i osoby biegle władające danym językiem popełniają błędy gramatyczne.

Jednak poprawne użycie najważniejszych zagadnień gramatycznych w codziennych sytuacjach jest bardzo ważne. 

Nasza księgarnia internetowa oferuje dla uczących się języka gramatyki z ćwiczeniami, dzięki którym nawet włosi będą zachwyceni twoim poziomem gramatyki.

Książki te mają przejrzysty układ i są pełne różnorodnych zadań tak, aby łatwo można było sprawdzić jak dobrze opanowałeś już dane zagadnienie gramatyczne.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej internetowej księgarni językowej i wybrania najlepszych kursów dla siebie, aby władać językiem mieszkańców słonecznej Italii tak dobrze jak językiem polskim!

Le Monnier- kurs dla początkujących

To kursy włoskiego od podstaw na poziomie A1-A2. Opracowane tak, aby jak najlepiej pomóc uczniom w opanowaniu języka włoskiego.

Affresco Italiano A1

Affresco Italiano A2

Edilingua- włoski kurs podstawowy

Proponujemy dwie gramatyki wydawnictwa Edilingua dla uczniów na poziomie początkującym.

Progetto Italiano 1 Esercizi

Lektorklett- gramatyka z ćwiczeniami

Nowe wzory odmian czasowników dla uczniów z podstawami języka i tych średniozaawansowanych.

Gramatyka włoska z ćwiczeniami. Poziom podstawowy i średniozaawanowany.

Langenscheidt- włoskie niezbędne zwroty i wyrażenia

Znajomość słownictwa jest niezbędna, żeby stworzyć jakiekolwiek zdanie w języku włoskim. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że słówka w różnym kontekście mogą mieć różne znaczenia.

W słowniku który oferujemy, dzięki licznym przykładom każdy uczeń może zapoznać się ze znaczeniem słówka w różnych kontekstach, co z pewnością poprawi jego znajomość języka.

Słownik z przykładami: polsko-włoski, włosko-polski

Aktywne filtry

Affresco Italiano A2
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Affresco Italiano A2

Affresco Italiano A2 to używany podręcznik do nauki języka włoskiego jako obcego na poziomie A2 bez CD.

Cena 55,00 zł Cena 27,50 zł

Nuovo Espresso A1 Libro +...

NUOVO Espresso to kurs języka włoskiego jako obcego podzielony na pięć poziomów zaawansowania (od A1 do C1) zgodnie ze wskazaniami Common European Framework for Languages.

Cena 116,50 zł