Nauczyciele języka hiszpańskiego jako obcego

Materiały dydaktyczne dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego

Część naszej hiszpańskiej księgarni z publikacjami dla przyszłych i obecnych nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego, español lengua extranjera, ELE, składa się z czterech katalogów.

ELE w opracowaniach teoretycznych to część z esejami i opracowaniami metodycznymi dotyczącymi szeroko rozumianej dydaktyki języka hiszpańskiego. Nauczyciele znajdą tu pogłębienie zagadnień, z którymi zetknęli się w trakcie studiów filologicznych. Natomiast te osoby, które zamierzają dopiero zostać nauczycielami lub już uczą bez kierunkowych studiów, będą mogły w przystępny sposób skupić się na wybranych tematach.

Osobnym działem jest część Nauczyciel ELE. Ci, co już uczą języka hiszpańskiego wiedzą, z jakim wyzwaniem się mierzą. Natomiast przyszłym nauczycielom szczególnie polecamy te pozycje, aby łatwiej im było odnaleźć się w zawodzie.

Trzecia część, Propozycje organizacji lekcji ELE jest zbiorem praktycznych publikacji. Konspekty lekcji, schematy, podpowiedzi i sprawdzone ćwiczenia.

Ostatnia, Nauka kompetencji na lekcjach ELE pokazuje sposób uczenia takich podstawowych umiejętności jak czytanie i pisanie w języku hiszpańskim. Dodatkowo mamy też rozpisany sposób planowania i opracowania jednostek lekcyjnych i komponentów lingwistycznych.

Nauczyciele języka hiszpańskiego jako obcego

Aktywne filtry

Cómo se diseńa un curso de...

Cómo se diseńa un curso de lengua extranjera? to poradnik napisany przez Alvaro Garcia Santa-Cecilia, doświadczonego nauczyciela języka hiszpańskiego jako obcego i współautora podręczników i kursów jezykowych

Cena 63,00 zł

Lingüística aplicada...

Linguistica aplicada Adquisicion del espanol como Lengua Extranjera to pozycja z nowej serii dydaktycznej dla nauczycieli języka hiszpańskiego i studentów przygotowujących się do tego zawodu.

Cena 63,00 zł

Estrategias de lectura....

Estrategias de lectura  Leer para comprender to pozycja z nowej serii Anaya ELE Investigación y transferencia en ELE. Przeznaczona jest dla nauczycieli i przyszłych nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 103,95 zł

Juegos y actividades en la...

Książka dla nauczycieli uczących na różnych poziomach (od A1 do C2). Zaprezentowano w niej różnego rodzaju gry i zabawy, które można wykorzystać w trakcie zajęć. Książka jest podzielona według poziomów.

Cena 94,00 zł

Espańol como lengua...

Espańol como lengua extranjera Niveles de la lengua y actividades comunicativas z serii Colección AMBITO ELE to publikacja dla nauczycieli języka hiszpańskiego i studentów przygotowujących się do tego zawodu.

Cena 63,00 zł

Manual de formación para...

Manual de formación para profesores de ELE  to jedna z pozycji z serii dydaktycznej dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego zatytułowanej Ensayo SGEL, przedstawiającej różnorodne materiały dydaktyczne. 

Cena 121,20 zł

Enseñanza de gramática...

Enseñanza de gramática avanzada de ELE  to jedna z pozycji z serii dydaktycznej dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego zatytułowanej Ensayo SGEL, przedstawiającej różnorodne materiały dydaktyczne. 

Cena 146,00 zł

Propuestas para dinamizar...

Propuestas para dinamizar la clase de ELE + 70 juegos y actividades teatrales..  to jedna z pięciu pozycji z serii Investigación Didáctica przeznaczonej dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego i osób, które chciałyby zająć się nauczaniem

Cena 107,00 zł

Teoría y Metodología para...

Teoría y Metodología para la enseñanza de ELE. Vol IV Literatura, cine y otras manifestaciones culturales to ostatni tom serii dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego poświęcony nauce kultury na lekcjach hiszpańskiego.

Cena 68,10 zł

Teoría y Metodología para...

Teoría y Metodología para la enseñanza de ELE Vol II Enseñanza-aprendizaje de los componentes lingüísticos to kolejna publikacja z serii przeznaczonej dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego, poświęcona nauce słownictwa.

Cena 68,10 zł

Forma 8 Gramática,...

Forma 8 Gramática, enseñanza y análisis to monograficzne opracowanie dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego poświęcone nauce gramatyki. 

Cena 55,00 zł