Actividades para pizarras digitales interactivas Colección Recursos para el profesor

101,90 zł
Brutto

Actividades para pizarras digitales interactivas to pozycja z serii Colección Recursos para el profesor.

Ilość

Actividades para pizarras digitales interactivas to pozycja z serii Colección Recursos para el profesor która zbiera 95 oryginalnych zadań do wykorzystania w trakcie lekcji za pomocą cyfrowej tablicy. Do ksiązkż dołączony jest CD z 24 zadaniami .

https://ksiegarnia.siesta.pl/img/cms/Actividades Pizarras WEB_2240.pdf

Sgel
9788497786751

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Propuestas para dinamizar...

Propuestas para dinamizar la clase de ELE + 70 juegos y actividades teatrales..  to jedna z pięciu pozycji z serii Investigación Didáctica przeznaczonej dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego i osób, które chciałyby zająć się nauczaniem

Cena 107,00 zł

Vademécum para la formación...

Vademécum para la formación de profesores Enseñar español como segunda lengua (L2)/lengua extranjera(LE) jest zbiorem artykułów przedstawiających teoretyczne i praktyczne zasady dotyczące uczenia i uczenia się języka hiszpańskiego jako obcego. Jest to obszerne opracowanie zbierające wszystkie zagadnienia związane z nauczaniem języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 189,30 zł

Inteligencias multiples en...

Inteligencias multiples en el aula de español Recursos para el profesor to praca z serii dydaktycznej Recursos para el profeso, przeznaczonej dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 101,90 zł

Escritura creativa...

Escritura creativa Actividades para producir textos significativos en ELE Recursos para el profesor to jedna z propozycji z serii dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego Recursos para el profesor, która proponuje zadania do pracy z uczniami. W tym wypadku chodzi o wzbogacenie zajęć związanych z wypowiedziami pisemnymi w języku hiszpańskim.

Cena 101,90 zł

Juegos y actividades en la...

Książka dla nauczycieli uczących na różnych poziomach (od A1 do C2). Zaprezentowano w niej różnego rodzaju gry i zabawy, które można wykorzystać w trakcie zajęć. Książka jest podzielona według poziomów.

Cena 94,00 zł