¡Imagínate...! + CD Recursos para el profesor

101,90 zł
Brutto

¡ Imagínate...! + CD Recursos para el profesor to pozycja z serii dydaktycznej Recursos para el profesor. 

Ilość

¡ Imagínate...! + CD Recursos para el profesor to pozycja z serii dydaktycznej Recursos para el profesor. Jednym z wyzwań stojących przed nauczycielem języka hiszpańskiego jako obcego jest połączenie codziennej praktyki z kreatywnością technik i zadań wykonywanych w klasie. Ta seria proponuje nauczycielom i profesorom kształcącym nauczycieli refleksje na temat takich dyscyplin jak : językoznawstwo, pedagogika i psychologia poznawcza poprzez praktyczne zastosowanie nowych osiągnięć w tych dziedzinach w celu wzbogacenia lekcji języ6ka hiszpańskiego jako obcego.

https://ksiegarnia.siesta.pl/img/cms/Imaginate WEB_2241.pdf

Sgel
9788497786768

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Inteligencias multiples en...

Inteligencias multiples en el aula de español Recursos para el profesor to praca z serii dydaktycznej Recursos para el profeso, przeznaczonej dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 101,90 zł

Escritura creativa...

Escritura creativa Actividades para producir textos significativos en ELE Recursos para el profesor to jedna z propozycji z serii dla nauczycieli języka hiszpańskiego jako obcego Recursos para el profesor, która proponuje zadania do pracy z uczniami. W tym wypadku chodzi o wzbogacenie zajęć związanych z wypowiedziami pisemnymi w języku hiszpańskim.

Cena 101,90 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el Marco  A1 + CD Nueva edicion to zbiór Actividades para el Marco Común Europeo, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i przygotowania do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE.

Cena 94,40 zł