Actividades para el Marco común europeo A1 + CD Nueva edición

94,40 zł
Brutto

Actividades para el Marco  A1 + CD Nueva edicion to zbiór Actividades para el Marco Común Europeo, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i przygotowania do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE.

Ilość

Actividades para el Marco  A1 + CD Nueva edicion to zbiór Actividades para el Marco Común Europeo, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i przygotowania do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE. Jest również pomocny tym osobom uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego, które mają problemy z opanowaniem wszystkich kompetencji. Każdy rozdział składa sie ze wstępu, prezentacji zadań, jest ich ponad 200 i dodatkowych materiałów. Każde zadanie to sekwencja dydaktyczna zaprezentowana na 4-6 stronach.

9788415299592

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Actividades para el Marco...

Actividades para el MCER A2 + CD Nueva edición to zbiór Actividades para el Marco Común Europeo, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i przygotowania do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE.

Cena 99,70 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el MCER B1 + CD Nueva edición to zbiór Actividades para el Marco Común Europeo, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i przygotowania do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE.

Cena 104,70 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el MCER B2 + CD Nueva edición to zbiór Actividades para el Marco Común Europeo, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i przygotowania do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE.

Cena 109,80 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el MCER C1 + CD Nueva edición to zbiór Actividades para el Marco Común Europeo, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i przygotowania do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE.

Cena 115,10 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el MCER C2 + CD Nueva edición to zbiór Actividades para el Marco Común Europeo, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i przygotowania do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE.

Cena 125,00 zł