Kategorie

Egzaminy DELE C1-C2

Egzaminy DELE C1 i DELE C2

Czy zdanie egzaminów DELE C1 i DELE C2 jest trudne?

Egzaminy DELE C1 i DELE C2 to potwierdzenie o charakterze międzynarodowym, że znajomość języka hiszpańskiego jako obcego to nie tylko codzienne wyrażenia, wypowiadanie się w każdej sytuacji z całkowitą skutecznością czy obrona swojej opinii.

Egzaminy DELE C1 i DELE C2, których organizatorem jest Instytut Cervantesa a dyplom uznawany jest przez hiszpańskie ministerstwo edukacji wymaga wiele więcej. Chcąc zdobyć to prestiżowe wyróżnienie powinieneś posługiwać się szerokim zasobem słownictwa, znać wyrażenia idiomatyczne i kolokwialne oraz posiadać zdolność dostosowania wypowiedzi do każdego kontekstu i do każdej sytuacji przy zachowaniu wysokiego stopnia precyzji.

Czym egzaminy DELE C1 i C2 różnią się od DELE A1, DELE A2, DELE B1 czy DELE B2?

Egzamin językowe DELE C1 i DELE C2 jest konieczny, by uzyskać dyplom potwierdzający znajomość języka hiszpańskiego o charakterze międzynarodowym. Na poziomach takich jak DELE A1, DELE A2, DELE B1 czy DELE B2 ważne jest rozumienie tekstu oraz wypowiedź i interakcja. Na niższych poziomach kandydat jest w stanie rozumieć zdania i codzienne wyrażenia częstego użytku związane z obszarami, które dotyczą znanej kandydatowi tematyki.

Z kolei egzamin DELE C1 oraz DELE C2 potwierdza, że posiadasz kwalifikacje językowe potrzebne do rozumienia zarówno tematy konkretne jak i abstrakcyjne. Dyplom, czyli oficjalnie Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE C1 jest dowodem, że uczeń wykazuje się dobrym opanowaniem języka a także posiada należytą swobodę konieczną do wypowiadania się w większości sytuacji.

Tutaj już należy wykazać naturalną biegłość we wszystkich rodzajach wypowiedzi, poruszać tematy o pewnej złożoności oraz dowieść elastycznego i efektywnego używania języka.

Co może mi pomóc w przygotowaniach do egzaminu DELE C1 lub C2?

Nasze materiały, podręczniki i zbiory są świetną pomocą w przygotowaniach do egzaminu DELE C1 oraz DELE C2. Dzięki zbiorom testów egzaminacyjnych na poziomie C1 lub C2 dowiesz się nie tylko jak wygląda egzamin, ale też na co zwrócić uwagę w przygotowaniach.

Nasze materiały posiadają również klucz odpowiedzi, dzięki czemu poznasz prawidłowe rozwiązania oraz objaśnienia gramatyczne. Poza tym, dostępne w naszej księgarni materiały hiszpańskich wydawnictw rozwijają potrzebne podczas egzaminu umiejętności.

Z naszymi pozycjami uzyskanie minimum 30 punktów w każdej grupie zadań nie będzie problemem. Dzięki zawartym w naszych materiałach ćwiczeniach, nagraniach audio, testach czy strategiach kandydat uczy się dawać sobie radę w większości sytuacji możliwych podczas egzaminu DELE C1 lub DELE C2.

Co udowodnię zdając egzamin DELE C1 lub C2?

Dla uczących się języka hiszpańskiego sesje egzaminacyjne DELE to ważny czas, który jest zwieńczeniem wielu starań i wysiłku. Aby uzyskać dyplom należy uzyskać co najmniej 30 punktów na 50 możliwych z każdej dziedziny.

Jednak egzamin DELE C1 lub DELE C2 to też dowód, że komunikacja w języku hiszpańskim nie stanowi żadnego problemu i jest możliwa bez większego wysiłku. Ponadto uczeń umie bronić swego punktu widzenia oraz wie, że podróże do krajów hiszpańskojęzycznych będą jedynie samą przyjemnością.

Egzaminy DELE C1-C2 w wydawnictwach książkowych.

Edelsa

1.Preparación al DELE C1 Alumno

2.Preparación al DELE C1 Claves

3.Preparación al DELE C2 + CD con acentos hispanos

Enclave

1.¡Dale al DELE! C1

SGEL

1.Objetivo DELE C1 Preparación para el DELE C1

Aktywne filtry

Objetivo DELE C1...

Objetivo DELE C1 Preparación para el DELE B2 to piąty podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomów, odpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1.

Jest to podręcznik dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, którzy chcą przystąpić do egzaminu organizowanego przez Instytut Cervantesa, aby uzyskać Diploma de Español como Lengua Extranjera DELE C1

Cena 130,00 zł

¡Dale al DELE! C1

¡Dale al DELE! C1 to pozycja z serii Dale al DELE, przygotowującej do egzaminu Diploma de Espańol como Lengua Extranjera na poziomie zaawansowania C1, organizowanego przez Instytut Cervantesa. 

¡Dale al DELE! C1 prezentuje 5 modeli egzaminu na poziomie C1, 112 zadań, instrukcje i strategie wykonywania różnych poleceń, opisy testów i zadań. 

Cena 141,00 zł

Preparación al DELE C1...

Preparación al DELE C1 + audio descargable to zbiór testów egzaminacyjnych na poziomie C1. 

Preparación al DELE jest serią publikacji Edelsy. Przygotowuje  do zdania egzaminu i otrzymania certyfikatu z języka hiszpańskiego. Wersja cyfrowa kosztuje 100,00 zł.

Egzaminy organizuje Instytut CervantesaEdelsa jest pierwszym wydawnictwem, które zaczęło opracowywać testy egzaminacyjne DELE w celach dydaktycznych. Ukazały się one, gdy tylko Instytut Cervantesa rozpoczął certyfikację znajomości j.hiszpańskiego.

Opublikowano też wersję cyfrową Preparación al DELE C1 DIGITAL

Cena 119,00 zł

Preparación al DELE C1 DIGITAL

Preparación al DELE C1 DIGITAL to cyfrowa wersja zbioru testów egzaminacyjnych na poziomie C1. 

Preparación al DELE jest serią publikacji Edelsy. Przygotowuje do zdania egzaminu i otrzymania certyfikatu z języka hiszpańskiego. Egzaminy organizuje Instytut CervantesaEdelsa jest pierwszym wydawnictwem, które zaczęło opracowywać testy egzaminacyjne DELE w celach dydaktycznych.

Cena 92,00 zł