Kategorie

Ćwiczenia hiszpańskie A1-A2

Ćwiczenia hiszpańskie A1-A2

Ta część naszego katalogu oferuje przegląd gramatyk i ćwiczeń gramatycznych oraz leksykalnych do nauki języka hiszpańskiego. Mając nawet najlepszy podręcznik do nauki, potrzebujemy ćwiczeń z języka hiszpańskiego, aby opanować najważniejsze zagadnienia.

Sprawdź jakie pozycje mamy dostępne w naszej księgarni online, aby zagwarantować sobie wysoki poziom materiałów do ćwiczeń .

Rozpoczynasz swoją przygodę z językiem hiszpańskim?

Jeżeli dopiero rozpoczynasz naukę hiszpańskiego i jesteś na poziomie początkującym to jest właśnie ten moment kiedy czeka na Ciebie ogromna porcja nowych materiałów.

Nie da się zrozumieć ani przyswoić najważniejszych zagadnień z gramatyki czy słownictwa opierając się tylko na teorii, szczególnie zaczynając od zera. Dlatego tak ważne są ćwiczenia z języka hiszpańskiego przeznaczone dla uczniów do samodzielnej nauki lub do wsparcia nauczania w szkole czy na kursach językowych. 

Pozwolą Ci one przekonać się czy w praktyce dobrze zrozumiałeś dane zagadnienie np. odmianę czasowników w czasie teraźniejszym (presente de indicativo), która czeka Cię już na początku przygody z nauką hiszpańskiego.

Poprzez regularne rozwiązywanie ćwiczeń będziesz mógł skutecznie nauczyć się przerabianych zagadnień i szybko polepszać swoją znajomość języka hiszpańskiego.

Hiszpański na poziomie A1-A2 - czy jest trudny?

Chociaż hiszpański różni się znacznie od języka polskiego, nie jest on uważany za trudny do nauczenia. Większość struktur i konstrukcji tego języka jest logiczna i spójna. Poza tym, hiszpański ma melodyjne i przyjazne dla ucha brzmienie. 

Gramatyka i słownictwo na pierwszy rzut oka mogą wydawać się skomplikowane, jednak jeśli już zainteresowaliśmy się nauką tego języka to warto trzymać się podjętej decyzji, a po czasie będziemy dumni z naszej wiedzy zdobytej dzięki naszym wysiłkom.

Hiszpański A1-A2- ćwiczenia

Ćwiczenia hiszpańskie A1-A2. Jest to zbiór ćwiczeń do nauki języka hiszpańskiego, które obejmują poziom podstawowy. Towarzyszą im krótkie reguły i zasady gramatyczne, często przedstawione w formie czytelnych tabel.

Wszystkie mają klucz z prawidłowymi odpowiedziami, wiec jeśli ktoś jest samoukiem łatwo może sprawdzić samego siebie.

Podstawą niezbędną do porozumiewania się w jakimkolwiek języku jest znajomość jego reguł gramatycznych i umiejętność ich prawidłowego zastosowania. Tylko wtedy możemy wyrazić to, co w danej chwili mamy na myśli i zrozumieć zapisane lub usłyszane zdanie.

Poniżej znajduje się zbiór pozycji dostępnych w naszej księgarni, podzielony wedługwydawnictw, aby ułatwić zapoznanie się z naszą ofertą.

Edelsa

Anaya

Sm

enClave ELE

Destrezas ELE:

Aktywne filtry

3 por uno A2 Repasa...

3 por uno A2 to podręcznik na poziomie zaawansowania A2 z serii Repasa funciones, gramática léxico

Jak wskazuje nazwa jest powtórzeniem poznanych poprzednio zagadnień gramatyczno-leksykalnych. Przeznaczony do samodzielnej nauki ucznia, ale nadaje się do powtórek materiału w grupie.

Cena 95,00 zł

Actividades de Uso de la...

Actividades de Uso de la gramática elementami en la Aplicación to najnowsze wydanie kultowej gramatyki, którą napisała Francisca Castro Viudez. Podręcznik jest na poziomie Elemental serii Uso de la gramática. 

Jest  gramatyką dla osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Bije rekordy popularności na całym świecie, był kilkakrotnie wznawiany. Obecne wydanie jest unowocześnione i kolorowe.

Służy do pracy w klasie i samodzielnej nauki.

Cena 43,00 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el Marco Común Europeo A1+ CD Nueva edición to nowe wydanie pierwszego poziomu zaawansowania A1 z CD z serii o tym samym tytule.

Actividades para el Marco Común EuropeoA1+CD to zbiór, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). 

Dotyczy rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej, jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i do pracy w grupie. Przygotowuje do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE czy Siele.

Cena 125,00 zł

Actividades para el Marco...

Actividades para el Marco Común Europeo A2+CD Nueva edición to nowe wydanie drugiego poziomu zaawansowania A2 z CD z serii o tym samym tytule.

Actividades para el Marco Común EuropeoA1+CD to zbiór, który składa się z 6 książek poświęconych zadaniom i ćwiczeniom do nauki na wszystkich poziomach MCER (A1, A2, B1, B2, C1, C2). 

Dotyczy rozumienia, ekspresji, interakcji zarówno ustnej, jak i pisemnej. Służy zarówno do samodzielnej nauki i do pracy w grupie. Przygotowuje do oficjalnych egzaminów odpowiadających poziomom Marco Común Europeo de Referencia para las lenguas takich jak DELE czy Siele.

Cena 130,00 zł

Actúa A2 Alumno + CD

Actúa A2 Alumno + CD to zbiór ćwiczeń gramatycznych z języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowania A2.

 Zawiera ćwiczenia fonetyczne, leksykalne i gramatyczne. Przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych do samodzielnej nauki. 

Cena 39,00 zł

Análisis gramatical Teoria...

Análisis gramatical: teoría y práctica, ejercicios y actividades de autoaprendizaje ; [conforme a las últimas propuestas gramaticales y ortográficas de la RAE] to nowe wydanie podręcznika do gramatyki języka hiszpańskiego do nauki w grupie, jak i samodzielnej pracy ucznia dzięki objaśnieniom pedagogicznym i ćwiczeniom z kluczem.

Cena 99,00 zł

Aprende gramática y...

Aprende gramática y vocabulario 1 A1 to wznowienie podręcznika języka hiszpańskiego na poziomie A1 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupionego przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych

Obejmuje poziomy od A1 do B2Objaśnia gramatykę jasnym, zrozumiałym językiem uzależnionym od poziomu zaawansowania a słownictwo jest podzielone tematycznie. 

Cena 89,00 zł

Aprende gramática y...

Aprende gramática y vocabulario 2 A2 to wznowienie podręcznika języka hiszpańskiego na poziomie A2 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupionego przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych. 

Obejmuje poziomy od A1 do B2. Objaśnia gramatykę jasnym, zrozumiałym językiem uzależnionym od poziomu zaawansowania, a słownictwo jest podzielone tematycznie. 

Może być wykorzystywany w nauce w klasie i dla samouków. 

Cena 89,00 zł

Aprende gramática y...

Aprende gramática y vocabulario 2 A2 to wznowienie podręcznika języka hiszpańskiego na poziomie A2 dla młodzieży i dorosłych uczących się tego języka jako obcego skupionego przede wszystkim na aspektach gramatycznych i leksykalnych.

Wersja cyfrowa z interaktywnymi ćwiczeniami do pracy w klasie i dla samouków.

Cena 59,20 zł

Competencia gramatical en...

Competencia gramatical en uso A1 Clave to klucz do pierwszego tomu ze zbiorem ćwiczeń gramatycznych z języka hiszpańskiego na poziomie zaawansowania A1.

Każdy poziom obok podręcznika ucznia zawiera zeszyt z kluczem i CD.

Cena 28,00 zł