search

Practica la conjugación A1-B1 Practica Tu Español

71,00 zł
Brutto

Practica la  conjugación A1-B1 to ćwiczenia poświęcone nauce odmiany czasowników hiszpańskich. Są pierwszą książką z popularnej serii Practica tu español.

Ilość

Practica tu español

Practica la conjugación A1-B1 to ćwiczenia poświęcone nauce odmiany czasowników hiszpańskich. Są pierwszą książką z popularnej serii Practica tu español.

Practica tu español to seria ćwiczeń gramatycznych dla osób samodzielnie uczących się języka hiszpańskiego. Zawiera najważniejsze zagadnienia gramatyczne i leksykalne tego języka. Opracowana jest na poziomach zaawansowania od A1 do C1. Każda książka zajmuje się jednym problemem, z jakim muszą się zmierzyć uczący się języka hiszpańskiego. Wszystkie tytuły opracowano według takiego samego schematu. Każdy zeszyt składa się z 10 rozdziałów. 

Na początku jest wyjaśnienie omawianego zagadnienia. Następnie pokazane są liczne przykłady użycia w określonym kontekście. Kończą ją liczne ćwiczenia utrwalające przerobiony materiał. Practica tu español wydana jest w przyjaznym formacie z kluczem do ćwiczeń. Pomaga to osobom uczącym się zorientować się, w jakim stopniu przyswoili już materiał. 

Poziom A1-C1 zawiera następujące tytuły: 

Poziom A1: Practica la conjugación, 

Poziom A2: Ejercicios de pronunciación, 

Poziom A2-B1: Ortografia, Uso y contraste de tiempos verbales,

Poziom B1: Ser y estar, El subjuntivo, Problemas frecuentes del espańol, Las expresiones coloquiales, Las preposiciones, Los tiempos del pasado,

Poziom B2: El lexico de los negocios, 

Poziom C1: Marcadores del discurso.

https://ksiegarnia.siesta.pl/img/cms/PracticaConjugacion_web_583.pdf

Sgel
9788497781589

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody