Antykwariat Lektury po hiszpańsku

Antykwariat Język hiszpański Lektury po hiszpańsku

Lektury po hiszpańsku to literatura piękna pisana w tym języku lub tłumaczenia z angielskiego. Są też opracowane teksty do nauki słownictwa, zazwyczaj ze słownikiem w kilku językach i ćwiczeniami. 

Pozwalają na opanowywanie leksyki i motywują do dalszej nauki języka hiszpańskiego. Starsze wersje uproszczonych lektur posługują się podziałem na poziomy Elemental, Intermedio i Superior. Obecnie używany jest podział zgodnie z poziomami Rady Europy : A1-A2, B1-B2 i C1-C2.

W naszym antykwariacie mamy starsze wydania, a więc tradycyjny podział na poziomy. Są to EdelsaVentana abierta oraz SGEL: Lazarillo de Tormes.

Natomiast w tłumaczeniach z języka angielskiego jest proza autorki bestsellerów Rosamundy Pilcher i jej syna Robina.

Antykwariat Lektury po hiszpańsku

Aktywne filtry

La abadía de los acróbatas...

La abadía de los acróbatas

Akcja powieści toczy się w XVII wiecznej Francji. Jest to czas królobójstwa i niepokojów religijnych. Główna bohaterka Juliette, była aktorka i tancerka zostaje zmuszona do poszukiwania schronienia u zakonnic w klasztorze Sainte Marie-de-la-Mer. 

Cena 30,00 zł

Al final del verano...

Al final del verano Rosamunde Pilcher

To sentymentalna powieść o miłości, tęsknocie, nadziei i rozczarowaniu. Przedstawia losy dorosłej już kobiety, która postanawia wrócić do miejsca, gdzie się wychowywała. Książka jest pełna malowniczych opisów dziewiczej przyrody.  

Cena 25,00 zł

Marejada Karen Robards

Marejada Karen Robards 

Thriller, romans. Christy jest prawniczką i prowadzi spokojne życie wraz ze swoim narzeczonym. Jednak na jaw wychodzą tajemnice, które wywracają jej życie do góry nogami. Książka trzyma w ciągłym napięciu i naprawdę trudno odłożyć ją z powrotem na półkę.

Cena 30,00 zł

A Traves Del Tiempo Brian...

A TRAVÉS DEL TIEMPO Brian Weiss

Książka rzuca nowe światło na reinkarnację. Weiss przedstawił potencjał leczniczy terapii przeszłych żyć i regresji hipnotycznej.

Cena 40,00 zł

Amantes y Enemigos Rosa...

Amantes Y Enemigos Rosa Montero

Literatura piękna. W tej powieści Rosa Montero pokazuje piękno a zarazem wredotę duszy ludzkiej poprzez historię które łączy jedno - złożoność ludzkiej relacji. Każdy kto ma wrogów i/lub kochanków jest w stanie zobaczyć siebie w tych historiach, które są nie tylko dla zabawy ale również do refleksji. 

 

Cena 40,00 zł

Bajo el signo de Géminis...

Bajo el signo de Géminis Rosamunde Pilcher

To bestsellerowa powieść angielskiej pisarki. Przedstawiony świat łączy w sobie radości i smutki, złamane serca i radosne chwile. To historia dwóch bliźniaczek, które do tej pory nie wiedziały o swoim istnieniu. 

Cena 25,00 zł

Voces de verano Rosamunde...

Voces de verano Rosamunde Pilcher

Książka przenosi czytelnika na długie letnie wieczory na wybrzeże Kornwalii. To opowieść o dwojgu ludzi zagubionych w małżeństwie. 

Cena 25,00 zł

Alcoba azul y otras...

Alcoba azul y otras historias Rosamunde Pilcher

Autorka bestsellerów zawiera w trzynastu opowiadaniach pełne spektrum nastrojów i emocji. To urzekające historie, które zachwycą każdego.

Cena 25,00 zł

Nieve en abril Rosamunde...

Nieve en abril Rosamunde Pilcher

To historia rodzeństwa. W wyniku wypadku spowodowanego zamiecią śnieżną zostaje uwięzione w domu mieszkającego w pobliżu Olivera. 

Cena 25,00 zł