Kategorie

Antykwariat Lektury po hiszpańsku

ANTYKWARIAT LEKTURY PO HISZPAŃSKU

Co znajdziesz w kategorii lektury po hiszpańsku?

Jedną z podkategorii w antykwariacie są lektury po hiszpańsku. Znajdziesz tu wiele lektur w języku hiszpańskiej lub przetłumaczonych z innych języków.

Są to starsze wydania książek, które mimo upływu lat nie straciły na swojej wartości. Znajdziesz tu zarówno popularne tytuły znanych autorów, jak i mniej znane książki.

Lektury po hiszpańsku to kategoria stworzona dla osób, których pasją jest odkrywanie piękna literatury. Mogą one połączyć naukę języka hiszpańskiego z lekturą książek, co przyniesie im z pewnością wiele przyjemności.

Kategoria ta jest pełna tytułów, które poruszają takie tematy jak miłość, przyjaźń, filozofia, rola kobiet w społeczeństwie czy zbrodnia. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Odwiedź nasz antykwariat i dowiedz się więcej.

Dlaczego warto czytać lektury po hiszpańsku?

Czytanie lektur po hiszpańsku to doskonały sposób na naukę języka. Pozwala na poznawanie nowego słownictwa i wyrażeń, a także poszerzanie swojej wiedzy o kulturze i obyczajach danego kraju.

Lektury po hiszpańsku pozwalają na rozwijanie swoich kompetencji językowych. Poznasz także lepiej zasady gramatyczne poprzez ich praktyczne zastosowanie.

Pamiętaj też, że lektury po hiszpańsku przedstawiają język w naturalnym kontekście, co pomaga w zrozumieniu języka potocznego. Poza tym pobudzają wyobraźnię i pomagają w rozwijaniu umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Literatura Piękna i Poezja

Literatura piękna to rodzaj literatury, której celem jest przede wszystkim oddziaływanie na emocje i wyobraźnię czytelnika. Takie właśnie są książki dostępne w naszym antykwariacie. Znajdziesz tu miłość, przyjaźń, łzy i uczucia.

Jeśli lubisz poezję to miejsce idealne dla Ciebie. Posiadamy w ofercie pełny cykl poezji hiszpańskiej. Są tu wiersze mówiące o miłości, ojczyźnie, wzroku, mistyce. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Z kolei powieści dostępne w antykwariacie zaciekawią najbardziej wymagającego czytelnika. Znajdziesz tu m.in. powieści Gabriela Garcia Marquez czy Marcelo Birmajer. Wiele tytułów dostępnych jest tylko u nas!

Ezoteryka

Czy interesujesz się numerologią, filozofią lub znakami zodiaku? Jeśli tak, to w tym miejscu znajdziesz książki, które pozwolą Ci dowiedzieć się więcej o tych tematach.

W języku hiszpańskim znajdziesz tu książki o znaczeniu poszczególnych liczb, o tym, z którymi znakami zodiaku lepiej się nie przyjaźnić, a także o metodach na lepsze poznanie samego siebie.

Znajdziesz tu książki dotyczące numerologii takie jak Toda La Numerología, czy znaków zodiaków Los signos del zodiaco y su carácter. Pomogą Ci one odkryć siebie, wskazać drogę oraz zmienić swoje podejście do życia.

Jak wybrać lekturę po hiszpańsku dopasowaną dla mnie?

Jeśli lubisz książki to masz pewność, że w naszym antykwariacie wybierzesz sobie coś dla siebie. A jak podjąć decyzję? Pomożemy Ci w tym!

Jeśli chcesz po prostu przeczytać książkę po hiszpańsku, wybierz powieści wydane w języku po hiszpańsku. Są one idealny by zrelaksować się i odpocząć.

Z kolei, jeśli czujesz, że potrzebujesz poezji, by odetchnąć sięgnij po poezję dostępną w naszym antykwariacie. Porusza ona różnorodną tematykę, więc na pewno się nie zawiedziesz.

Dla tych z Państwa co interesują się numerologią, znakami zodiaków lub astrologią polecamy podkategorię ezoteryka.

Dlaczego warto u nas kupić lektury po hiszpańsku?

Największy wybór lektur po hiszpańsku znajdziesz właśnie w naszym antykwariacie. To jedyne takie miejsce w Internecie.

Szeroki wybór lektur, literatura piękna, poezja czy ezoteryka to kategorie, które przyciągają wielu miłośników książek po hiszpańsku.

W antykwariacie można znaleźć szeroki wybór lektur po hiszpańsku, zarówno w języku oryginalnym, jak i w przekładach.

Są to zarówno popularne tytuły znanych autorów, jak i mniej znane książki. Lektury po hiszpańsku to doskonały sposób na naukę języka, poznanie kultury i obyczajów krajów hiszpańskojęzycznych.

Polecamy m.in.:

Powieści:

 1. Lecciones Sobre La Vida Del Monje Que Vendió Su Ferrari

 2. El Ultimo Refugio Tracy Chevalier

 3. Solsticio De Invierno Rosamunde Pilcher

 4. Memoria De Mis Putas Tristes Gabriel Garcia Marquez

Poezja:

 1. Poesía Española A La Patria

 2. Poesía Española Mística

 3. Poesía Española A La Mirada

 4. Poesía Española De La Noche

Ezoteryka:

 1. Numerología Realidad Del Numero Vivo Violette Thibaut

 2. Los Signos Del Zodiaco Y Su Carácter Linda Goodman

 3. Toda La Numerología Jean-Pol De Kersaint

 4. Su Numero De Suerte S.J.Culbert

  Aktywne filtry

  La abadía de los acróbatas...

  La abadía de los acróbatas

  Akcja powieści toczy się w XVII wiecznej Francji. Jest to czas królobójstwa i niepokojów religijnych. Główna bohaterka Juliette, była aktorka i tancerka zostaje zmuszona do poszukiwania schronienia u zakonnic w klasztorze Sainte Marie-de-la-Mer. 

  Cena 30,00 zł

  Al final del verano...

  Al final del verano Rosamunde Pilcher

  To sentymentalna powieść o miłości, tęsknocie, nadziei i rozczarowaniu. Przedstawia losy dorosłej już kobiety, która postanawia wrócić do miejsca, gdzie się wychowywała. Książka jest pełna malowniczych opisów dziewiczej przyrody.  

  Cena 25,00 zł

  Marejada Karen Robards

  Marejada Karen Robards 

  Thriller, romans. Christy jest prawniczką i prowadzi spokojne życie wraz ze swoim narzeczonym. Jednak na jaw wychodzą tajemnice, które wywracają jej życie do góry nogami. Książka trzyma w ciągłym napięciu i naprawdę trudno odłożyć ją z powrotem na półkę.

  Cena 30,00 zł

  A Traves Del Tiempo Brian...

  A TRAVÉS DEL TIEMPO Brian Weiss

  Książka rzuca nowe światło na reinkarnację. Weiss przedstawił potencjał leczniczy terapii przeszłych żyć i regresji hipnotycznej.

  Cena 40,00 zł

  Amantes y Enemigos Rosa...

  Amantes Y Enemigos Rosa Montero

  Literatura piękna. W tej powieści Rosa Montero pokazuje piękno a zarazem wredotę duszy ludzkiej poprzez historię które łączy jedno - złożoność ludzkiej relacji. Każdy kto ma wrogów i/lub kochanków jest w stanie zobaczyć siebie w tych historiach, które są nie tylko dla zabawy ale również do refleksji. 

   

  Cena 40,00 zł

  Bajo el signo de Géminis...

  Bajo el signo de Géminis Rosamunde Pilcher

  To bestsellerowa powieść angielskiej pisarki. Przedstawiony świat łączy w sobie radości i smutki, złamane serca i radosne chwile. To historia dwóch bliźniaczek, które do tej pory nie wiedziały o swoim istnieniu. 

  Cena 25,00 zł

  Alcoba azul y otras...

  Alcoba azul y otras historias Rosamunde Pilcher

  Autorka bestsellerów zawiera w trzynastu opowiadaniach pełne spektrum nastrojów i emocji. To urzekające historie, które zachwycą każdego.

  Cena 25,00 zł

  Nieve en abril Rosamunde...

  Nieve en abril Rosamunde Pilcher

  To historia rodzeństwa. W wyniku wypadku spowodowanego zamiecią śnieżną zostaje uwięzione w domu mieszkającego w pobliżu Olivera. 

  Cena 25,00 zł

  La casa vacia Rosamunde...

  La casa vacia Rosamunde Pilcher

  Opowiada o losach Virginii. Kobieta po tragicznej śmierci swojego męża udaje się na rekonwalescencję do domu przyjaciela rodziny w Kornwalii. Odwiedzenie miejsca którego nie widziała od dziesięciu lat ożywia wspomnienia. 

  Cena 25,00 zł