Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 34,00 zł - 159,00 zł

Marka

Marka

Kultura hiszpańskojęzyczna

Poznaj kulturę świata hiszpańskojęzycznego razem z naszą internetową księgarnią językową. W naszej księgarni hiszpańska literatura przeważa. Przybliżamy dzieje sztuki Hiszpanii, jej wielkie nazwiska, historię, miasta, przyrodę, a także oferujemy lektury pełne ciekawostek. Czy wiesz jak rozległy jest świat hiszpańskojęzyczny? Większa jego część jest umiejscowiona na kontynencie Ameryki Południowej. To rozległy obszar kulturowy, pełen zróżnicowań, ale też połączony wspólnotą espiritu español. A więc oprócz książek do nauki języka hiszpańskiego, staramy się również dostarczyć lekturę, która w obiektywny i profesjonalny sposób zaznajamiałaby czytelnika ze wspaniałością kultury hiszpańskiej, z którą niewiele innych pod względem osiągnięć cywilizacyjnych może się równać. Oferta jest skierowana głównie do osób posługujących się językiem hiszpańskim co najmniej w stopniu średniozaawansowanym i pragnących pogłębiać swoją wiedzę o świecie, gdzie mówi się po hiszpańsku lub cieszyć się wyborną lekturą w języku, który ich fascynuje. Na życzenie sprowadzamy dowolne dzieło literatury obcojęzycznej hiszpańskiej.

Kultura hiszpańskojęzyczna

Aktywne filtry

El mapa de Iberoamerica

El mapa de Iberoamerica to mapa przedstawiająca wszystkie kraje Ameryki Łacińskiej z głównymi miastami i rzekami. Idealna do klasy.

Jest wysyłana złożona. Jej wymiary po rozłożeniu to 1,14 x 0,98.

Cena 139,00 zł

Proverbios españoles

Proverbios españoles to zbiór hiszpańskich przysłów przetłumaczonych na język angielski, francuski, niemiecki i włoski z dołączonymi propozycjami do pracy w klasie.

Cena 78,00 zł

Épocas de España Curso de...

Épocas de España Curso de civilización Cuaderno de actividades to zeszyt ćwiczeń do podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego na poziomie zaawansowania B.

Został zaplanowany do popoznawania historii, kultury, literatury i sztuki Hiszpanii w różnych epokach historyczno-artystycznych. 

Zaczyna od czasów prehistorycznych i dochodzi do współczesności. Podręcznik składa się z 10 rozdziałów.

Pierwszy przedstawia obecną rzeczywistość Hiszpanii. Pozostałe ułożone są chronologicznie od prehistorii do współczesności.

Cena 43,00 zł

México Manual de...

México Manual de civilización Claves to klucz do jednej z trzech pozycji z serii Manual de civilización. Ta seria przedstawia trzy monograficzne kursy kultury Hiszpanii, Argentyny i Meksyku. Każdy z nich składa się z podręcznika ucznia i klucza z rozwiązaniami ćwiczeń.

Poza nową wersją podręcznika poświęconego Hiszpanii są to Argentin@ Manual de civilización Libro+CD oraz México. 

Cena 34,00 zł

Épocas de España Curso de...

Épocas de España Curso de civilización Alumno to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego na poziomie zaawansowania B.

Został zaplanowany do popoznawania historii, kultury, literatury i sztuki Hiszpanii w różnych epokach historyczno-artystycznych. 

Zaczyna od czasów prehistorycznych i dochodzi do współczesności. Podręcznik składa się z 10 rozdziałów.

Pierwszy przedstawia obecną rzeczywistość Hiszpanii. Pozostałe ułożone są chronologicznie od prehistorii do współczesności.

Cena 132,00 zł

Cultura en España B1-B2...

Cultura en España B1- B2 Nueva edición, to kolejne wydanie podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych na poziomie zaawansowania B1-B2.

Pozwala uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego poznać kulturę Hiszpanii. Pokazuje jej historię, politykę, ekonomię, manifestacje artystyczne i codzienne zwyczaje. 

Cena 151,00 zł

Argentina Manual de...

Argentina Manual de civilización Claves to klucz do jednej z trzech pozycji z serii Manual de civilización. 

Ta seria przedstawia trzy monograficzne kursy kultury Hiszpanii, Argentyny i Meksyku. Każdy z nich składa się z podręcznika ucznia i klucza z rozwiązaniami ćwiczeń.

Poza nową wersją podręcznika poświęconego Hiszpanii są to Argentin@ Manual de civilización Libro+CD oraz Mexico.Manual de civilización Libro

Cena 34,00 zł

España siglo XXI Nueva...

España siglo XXI Nueva edición actualizada y ampliada to uaktualniona wersja tego podręcznika przeznaczonego nie tylko dla uczących się języka hiszpańskiego czy nauczycieli, ale dla wszystkich zainteresowanych społeczeństwem, ekonomią, polityką i mentalnością współczesnej Hiszpanii. 

Cena 106,00 zł

Argentina Manual de...

Argentina Manual de civilización Libro to jedna z trzech pozycji z serii Manual de civilización. Ta seria przedstawia trzy monograficzne kursy kultury Hiszpanii, Argentyny i Meksyku. Każdy z nich składa się z podręcznika ucznia i klucza z rozwiązaniami ćwiczeń. Poza nową wersją podręcznika poświęconego Hiszpanii są to Argentin@ Manual de civilización Libro+CD oraz Mexico.Manual de civilización Libro

Cena 116,55 zł

España Manual de...

Esp@ña Manual de civilización Claves to klucz do podręcznika Esp@ña Manual de civilización. Jednej z trzech pozycji z serii Manual de civilización. 

Ta seria przedstawia trzy monograficzne kursy kultury Hiszpanii, Argentyny i Meksyku. Każdy z nich składa się z podręcznika ucznia i klucza z rozwiązaniami ćwiczeń. Poza nową wersją podręcznika poświęconego Hiszpanii są to Argentin@ Manual de civilización Libro+CD oraz Mexico.Manual de civilización Libro. 

Cena 34,00 zł

México Manual de...

México Manual de civilización Libro to jedna z trzech pozycji z serii Manual de civilización. Ta seria przedstawia trzy monograficzne kursy kultury Hiszpanii, Argentyny i Meksyku.

Każdy z nich składa się z podręcznika ucznia i klucza z rozwiązaniami ćwiczeń. Poza nową wersją podręcznika poświęconego Hiszpanii są to Argentin@ Manual de civilización Libro+CD oraz México. 

Cena 121,00 zł