Kategorie

Kultura hiszpańskojęzyczna

Kultura hiszpańskojęzyczna książki

Poznaj kulturę świata hiszpańskojęzycznego razem z naszą internetową księgarnią językową.

Oprócz książek do nauki języka hiszpańskiego staramy się również dostarczyć lektury. Pozwalają one w obiektywny i profesjonalny sposób zaznajomić czytelnika ze wspaniałością kultury hiszpańskiej.

Niewiele innych kultur pod względem osiągnięć cywilizacyjnych może się z nią równać. Oferta jest skierowana głównie do osób posługujących się językiem hiszpańskim co najmniej w stopniu średnio zaawansowanym.

Jest to też świetny wybór dla osób pragnących pogłębiać swoją wiedzę o świecie hiszpańskojęzycznym i dla tych, którzy chcą cieszyć się wyborną lekturą w języku, który ich fascynuje. 

Na życzenie sprowadzamy dowolne dzieło literatury obcojęzycznej hiszpańskiej.

Kultura hiszpańskojęzyczna

Kultura hiszpańskojęzyczna książki to jedna z kategorii, którą oferujemy w naszej księgarni hiszpańskiej. Zdecydowanie przeważa w niej hiszpańska literatura.

Przybliżamy dzieje sztuki Hiszpanii, jej wielkie nazwiska, historię, miasta, przyrodę, a także oferujemy lektury pełne ciekawostek. 

Czy wiesz, jak ogromny jest świat hiszpańskojęzyczny?

Większa jego część jest umiejscowiona na kontynencie Ameryki Południowej. To rozległy obszar kulturowy, pełen zróżnicowań, ale też połączony wspólnotą espiritu español. 

Poniżej przedstawiamy pozycje dostępne w naszej księgarni, podzielone na Hiszpanię i Amerykę Łacińską. Ułatwi to zapoznanie się z ofertą naszej księgarni i wybranie najlepszej książki dla siebie.

Hiszpania

Proverbios españoles,

Épocas de España curso dcivilización Alumno + Cuaderno actividades,

Cultura en España B1-B2 Nueva edición,

España Siglo XXI Nueva edición actualizada y ampliada,

España Contemporánea Historia Sociedad Economia,

España Manual dcivilización Libro Claves,

Curso dcultura enseñar una lengua eenseñar scultura lub wersja cyfrowa książki,

20 Curiosidades: Cosas Que Debes Saber Sobre El Español Y La Cultura De Los Hispanohablantes A1+/A2.

Ameryka Łacińska

El mapa de Iberoamerica,

México Manual dcivilización Libro + Claves,

Cultura eel Mundo Hispanohablante A2-B1,

Argentina Manual dcivilización Libro + Claves,

Curso dcultura enseñar una lengua eenseñar scultura lub wersja cyfrowa książki,

20 Curiosidades: Cosas que debes saber sobre eespañol y lcultura de loshispanohablantes A1+/A2

Aktywne filtry

El Libro verde

El Libro verde to książka zawierająca 115 przepisów roślinnych stworzonych przez najlepszych hiszpańskich szefów kuchni.

Cena 290,00 zł

El mapa de Iberoamerica

El mapa de Iberoamerica to mapa przedstawiająca wszystkie kraje Ameryki Łacińskiej z głównymi miastami i rzekami. Idealna do klasy.

Jest wysyłana złożona. Jej wymiary po rozłożeniu to 1,14 x 0,98.

Cena 139,00 zł

Proverbios españoles

Proverbios españoles to zbiór hiszpańskich przysłów przetłumaczonych na język angielski, francuski, niemiecki i włoski z dołączonymi propozycjami do pracy w klasie.

Cena 78,00 zł

Miramar Paco Pérez

Miramar Paco Pérez to książka jednego z najwybitniejszych szefów kuchni na świecie. Dokładnie analizuje jakie kreacje szefa kuchni były najbardziej znaczące w ciągu dziesięcioleci pracy.

Cena 210,00 zł

Épocas de España Curso de...

Épocas de España Curso de civilización Cuaderno de actividades to zeszyt ćwiczeń do podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego na poziomie zaawansowania B.

Został zaplanowany do popoznawania historii, kultury, literatury i sztuki Hiszpanii w różnych epokach historyczno-artystycznych. 

Zaczyna od czasów prehistorycznych i dochodzi do współczesności. Podręcznik składa się z 10 rozdziałów.

Pierwszy przedstawia obecną rzeczywistość Hiszpanii. Pozostałe ułożone są chronologicznie od prehistorii do współczesności.

Cena 43,00 zł

México Manual de...

México Manual de civilización Claves to klucz do jednej z trzech pozycji z serii Manual de civilización. Ta seria przedstawia trzy monograficzne kursy kultury Hiszpanii, Argentyny i Meksyku. Każdy z nich składa się z podręcznika ucznia i klucza z rozwiązaniami ćwiczeń.

Poza nową wersją podręcznika poświęconego Hiszpanii są to Argentin@ Manual de civilización Libro+CD oraz México. 

Cena 34,00 zł

Casa Solla Pepe Solla

Casa Solla autorstwa Pepe Solla to dzieło, które przedstawia podróż przez smaki Galicji, regionu północno-zachodniej Hiszpanii, w którym znajduje się wyjątkowa restauracja.

Cena 254,00 zł

Épocas de España Curso de...

Épocas de España Curso de civilización Alumno to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego na poziomie zaawansowania B.

Został zaplanowany do popoznawania historii, kultury, literatury i sztuki Hiszpanii w różnych epokach historyczno-artystycznych. 

Zaczyna od czasów prehistorycznych i dochodzi do współczesności. Podręcznik składa się z 10 rozdziałów.

Pierwszy przedstawia obecną rzeczywistość Hiszpanii. Pozostałe ułożone są chronologicznie od prehistorii do współczesności.

Cena 132,00 zł

Irreductible Diego Guerrero

Irreductible Diego Guerrera to książka, która ujawnia klucze do marzenia Diega Guerreo, które urzeczywistniło jako coś więcej niż niekwestionowany sukces jego restauracji DSTAge w Madrycie. Dodatkowo zawiera kolekcję przepisów tego wybitnego szefa kuchni.

Cena 273,00 zł

Cultura en España B1-B2...

Cultura en España B1- B2 Nueva edición, to kolejne wydanie podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych na poziomie zaawansowania B1-B2.

Pozwala uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego poznać kulturę Hiszpanii. Pokazuje jej historię, politykę, ekonomię, manifestacje artystyczne i codzienne zwyczaje. 

Cena 151,00 zł

Argentina Manual de...

Argentina Manual de civilización Claves to klucz do jednej z trzech pozycji z serii Manual de civilización. 

Ta seria przedstawia trzy monograficzne kursy kultury Hiszpanii, Argentyny i Meksyku. Każdy z nich składa się z podręcznika ucznia i klucza z rozwiązaniami ćwiczeń.

Poza nową wersją podręcznika poświęconego Hiszpanii są to Argentin@ Manual de civilización Libro+CD oraz Mexico.Manual de civilización Libro

Cena 34,00 zł