Filtruj po

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 136,00 zł

Marka

Marka

Kultura hiszpańskojęzyczna

Poznaj kulturę świata hiszpańskojęzycznego razem z naszą internetową księgarnią językową. W naszej księgarni hiszpańska literatura przeważa. Przybliżamy dzieje sztuki Hiszpanii, jej wielkie nazwiska, historię, miasta, przyrodę, a także oferujemy lektury pełne ciekawostek. Czy wiesz jak rozległy jest świat hiszpańskojęzyczny? Większa jego część jest umiejscowiona na kontynencie Ameryki Południowej. To rozległy obszar kulturowy, pełen zróżnicowań, ale też połączony wspólnotą espiritu español. A więc oprócz książek do nauki języka hiszpańskiego, staramy się również dostarczyć lekturę, która w obiektywny i profesjonalny sposób zaznajamiałaby czytelnika ze wspaniałością kultury hiszpańskiej, z którą niewiele innych pod względem osiągnięć cywilizacyjnych może się równać. Oferta jest skierowana głównie do osób posługujących się językiem hiszpańskim co najmniej w stopniu średniozaawansowanym i pragnących pogłębiać swoją wiedzę o świecie, gdzie mówi się po hiszpańsku lub cieszyć się wyborną lekturą w języku, który ich fascynuje. Na życzenie sprowadzamy dowolne dzieło literatury obcojęzycznej hiszpańskiej.

Kultura hiszpańskojęzyczna

Są 19 produkty

Showing 1-12 of 19 rzeczy

Aktywne filtry

El mapa de Iberoamerica

El mapa de Iberoamerica to mapa przedstawiająca wszystkie kraje Ameryki Łacińskiej z głównymi miastami i rzekami. Idealna do klasy. Jest wysyłana złożona. Jej wymiary po rozłożeniu to 1,14 x 0,98.

Cena 130,54 zł

Proverbios españoles

Proverbios españoles to zbiór hiszpańskich przysłów przetłumaczonych na język angielski, francuski, niemiecki i włoski z dołączonymi propozycjami do pracy w klasie.

Cena 78,00 zł

México Manual de...

México Manual de civilización Soluciones to klucz do México Manual de civilización Alumno, jednej z trzech pozycji z serii Manual de civilización, przedstawiającej poza nią Esp@ña Manual de civilización Libro + CD Nueva edición oraz Argentin@ Manual de civilización Libro + CD 

Cena 22,20 zł

Épocas de España Curso de...

Épocas de España Curso de civilización Alumno to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego i poznawania historii, kultury, literatury i sztuki w różnych epokach historyczno-artystycznych na poziomie B.  

Cena 113,82 zł

Cultura en el mundo...

Cultura en el mundo hispanohablante A2-B1 to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, którzy chcą poznać najistotniejsze aspekty kulturowe i socjokulturowe krajów w których mówi się po hiszpańsku lub jest on językiem odgrywającym duże znaczenie.

Cena 113,30 zł

Cultura en Espańa B1- B2...

Cultura en Espańa B1- B2 Nueva edición to kolejne wydanie podręcznika, który pozwala uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego poznać kulturę Hiszpanii poprzez jej historię, politykę, ekonomię, manifestacje artystyczne i codzienne zwyczaje

Cena 125,90 zł

España siglo XXI Nueva...

España siglo XXI Nueva edición actualizada y ampliada to uaktualniona wersja tego podręcznika przeznaczonego nie tylko dla uczących się języka hiszpańskiego czy nauczycieli ale dla wszystkich zainteresowanych społeczeństwem, ekonomią, polityką i mentalnością współczesnej Hiszpanii. 

Cena 89,57 zł

Esp@ña Manual de...

Esp@ña Manual de civilización Solucionario Nueva edición to klucz do Esp@ña Manual de civilización Libro + CD Nueva edición, jednej z trzech pozycji z serii Manual de civilización.

Cena 22,20 zł

Historia del Arte de España...

Historia del Arte de España e Hispanoamérica to podręcznik proponujący chronologiczne zestawienie sztuki hiszpańskiej i hispanojęzycznej od początków aż do ostatnich tendencji XXI wieku

Cena 131,80 zł