Cultura en Espańa B1- B2 Nueva edición

125,90 zł
Brutto

Cultura en Espańa B1- B2 Nueva edición to kolejne wydanie podręcznika, który pozwala uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego poznać kulturę Hiszpanii poprzez jej historię, politykę, ekonomię, manifestacje artystyczne i codzienne zwyczaje

Ilość

Cultura en Espańa B1- B2 Nueva edición to kolejne wydanie podręcznika, który pozwala uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego poznać kulturę Hiszpanii poprzez jej historię, politykę, ekonomię, manifestacje artystyczne i codzienne zwyczaje. Opracowana na poziomie B1-B2 jest idealnym podręcznikiem do uczenia języka, cywilizacji, kultury i konwersacji. Zawiera rozwiązania wszystkich ćwiczeń wraz z objaśnieniami pozwalającymi na poszerzenie niektórych tematów i przedstawienia różnych punktów widzenia. 12 nagrań pomagających w pracy nad ćwiczeniami jest do ściągnięcia z platformy wydawnictwa.


9788415299387

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Cultura en el mundo...

Cultura en el mundo hispanohablante A2-B1 to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, którzy chcą poznać najistotniejsze aspekty kulturowe i socjokulturowe krajów w których mówi się po hiszpańsku lub jest on językiem odgrywającym duże znaczenie.

Cena 113,30 zł

México Manual de...

México Manual de civilización Libro to jedna z trzech pozycji z serii Manual de civilización, przedstawiającej poza nią Esp@ña Manual de civilización Libro + CD Nueva edición oraz Argentin@ Manual de civilización Libro + CD .

Cena 102,00 zł

México Manual de...

México Manual de civilización Soluciones to klucz do México Manual de civilización Alumno, jednej z trzech pozycji z serii Manual de civilización, przedstawiającej poza nią Esp@ña Manual de civilización Libro + CD Nueva edición oraz Argentin@ Manual de civilización Libro + CD 

Cena 22,20 zł

Caleidoscopio 1 Análisis y...

Caleidoscopio 1 Análisis y debate, cultura e intercultura C1 to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego na poziomie C1 dla młodzieży i dorosłych. Jego formuła oparta jest na debacie i analizie języka i kultury hiszpańskiej i hiszpańskojęzycznej.

Cena 90,60 zł

Curso de cultura Enseñar...

Curso de cultura to najnowszy podręcznik Anaya poświęcona kulturze krajów hiszpanojęzycznych na poziomie A2+B1 z wersją cyfrową. Przeznaczona do nauki w czasie 100 godzin, pokazująca różnice między poszczególnymi krajami, opracowana w formie modułów, które mogą być dowolnie wybierane. Wersja cyfrowa kosztuje 90,90 zł.

Cena 115,10 zł