Epocas de España Curso de civilización Cuaderno de actividades

33,00 zł
Brutto

Epocas de España Curso de civilización Cuaderno de actividades to zeszyt ćwiczeń, który jest dodatkiem do podręcznika o hiszpańskiej kulturze i cywilizacji.

Ilość

Epocas de España Curso de civilización Cuaderno de actividades to zeszyt ćwiczeń do podręcznika do nauki języka hiszpańskiego jako obcego i poznawania historii, kultury, literatury i sztuki w różnych epokach historyczno-artystycznych na poziomie B. Zaczyna od czasów prehistorycznych i dochodzi do współczesności. Podręcznik składa się z 10 rozdziałów. Pierwszy przedstawia obecną rzeczywistość Hiszpanii. Pozostałe, ułożone chronologicznie od prehistorii do współczesności, pokazują najwybitniejsze fakty historyczne, idee i myśli przedstawicieli każdej epoki, wybór tekstów literackich o szczególnym znaczeniu i najbardziej charakterystycznych dzieł artystycznych (architektonicznych, obrazowych itp). Zawiera trzy dodatki z tekstami literackimi w językach : gallego, catalan i vasco, z literaturą latynoamerykańską : chicana, ecatoguineana y filipina. Oprócz książki ucznia wydany jest też zeszyt ćwiczeń a klucz z rozwiązaniami jest do ściągnięcia ze strony wydawnictwa. 

9788490818060

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

España Manual de...

Esp@ña Manual de civilización Libro + CD Nueva edición to jedna z trzech pozycji z serii Manual de civilización, serii monograficznej poświęconej kulturze i cywilizacji w Hiszpanii, Meksyku i Argentynie. Z materiałami do egzaminu ustnego DELE.

Cena 111,00 zł

España contemporánea...

España contemporánea historia sociedad economia to pozycja w której w 17 rozdziałach zebrano teksty o historii, ekonomii i społeczeństwie od lat 60-tych.

Cena 137,00 zł

España siglo XXI Nueva...

España siglo XXI Nueva edición actualizada y ampliada to uaktualniona wersja tego podręcznika przeznaczonego nie tylko dla uczących się języka hiszpańskiego czy nauczycieli ale dla wszystkich zainteresowanych społeczeństwem, ekonomią, polityką i mentalnością współczesnej Hiszpanii. 

Cena 96,00 zł

Épocas de España Curso de...

Épocas de España Curso de civilización Alumno to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego i poznawania historii, kultury, literatury i sztuki w różnych epokach historyczno-artystycznych na poziomie B 

Cena 122,00 zł