España contemporánea historia sociedad economia

137,00 zł
Brutto

España contemporánea historia sociedad economia to pozycja w której w 17 rozdziałach zebrano teksty o historii, ekonomii i społeczeństwie od lat 60-tych.

Ilość

España contemporánea historia sociedad economia to pozycja w której w 17 rozdziałach zebrano teksty o historii, ekonomii i społeczeństwie od lat 60-tych. Dołączono do nich serię pytań skłaniających do refleksji i dyskusji w klasie. Zawiera propozycje poszerzenia materiału dzięki odniesieniom do wielu stron w sieci z materiałem audiowizualnym. Obejmuje materiały prasowe i dokumenty historyczne.

Sgel
9788497786119

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

España Manual de...

Esp@ña Manual de civilización Libro + CD Nueva edición to jedna z trzech pozycji z serii Manual de civilización, serii monograficznej poświęconej kulturze i cywilizacji w Hiszpanii, Meksyku i Argentynie. Z materiałami do egzaminu ustnego DELE.

Cena 111,00 zł

España contemporánea...

España contemporánea historia sociedad economia to pozycja w której w 17 rozdziałach zebrano teksty o historii, ekonomii i społeczeństwie od lat 60-tych.

Cena 137,00 zł

España Manual de...

Esp@ña Manual de civilización Solucionario Nueva edición to klucz do Esp@ña Manual de civilización Libro + CD Nueva edición, jednej z trzech pozycji z serii Manual de civilización.

Cena 24,00 zł

España siglo XXI Nueva...

España siglo XXI Nueva edición actualizada y ampliada to uaktualniona wersja tego podręcznika przeznaczonego nie tylko dla uczących się języka hiszpańskiego czy nauczycieli ale dla wszystkich zainteresowanych społeczeństwem, ekonomią, polityką i mentalnością współczesnej Hiszpanii. 

Cena 96,00 zł

Cultura en Espańa B1- B2...

Cultura en Espańa B1- B2 Nueva edición to kolejne wydanie podręcznika, który pozwala uczącym się języka hiszpańskiego jako obcego poznać kulturę Hiszpanii poprzez jej historię, politykę, ekonomię, manifestacje artystyczne i codzienne zwyczaje

Cena 141,00 zł