Épocas de España Curso de civilización Alumno

113,82 zł
Brutto

Épocas de España Curso de civilización Alumno to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego i poznawania historii, kultury, literatury i sztuki w różnych epokach historyczno-artystycznych na poziomie B.  

Ilość

Épocas de España Curso de civilización Alumno to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego i poznawania historii, kultury, literatury i sztuki w różnych epokach historyczno-artystycznych na poziomie B. Zaczyna od czasów prehistorycznych i dochodzi do współczesności. Podręcznik składa się z 10 rozdziałów. Pierwszy przedstawia obecną rzeczywistość Hiszpanii. Pozostałe, ułożone chronologicznie od prehistorii do współczesności, pokazują najwybitniejsze fakty historyczne, idee i myśli przedstawicieli każdej epoki, wybór tekstów literackich o szczególnym znaczeniu i najbardziej charakterystycznych dzieł artystycznych (architektonicznych, obrazowych itp). Zawiera trzy dodatki z tekstami literackimi w językach : gallego, catalan i vasco, z literaturą latynoamerykańską : chicana, ecatoguineana y filipina. Oprócz książki ucznia wydany jest też zeszyt ćwiczeń a klucz z rozwiązaniami jest do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

9788490818053

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Esp@ña Manual de...

Esp@ña Manual de civilización Libro + CD Nueva edición to jedna z trzech pozycji z serii Manual de civilización, serii monograficznej poświęconej kulturze i cywilizacji w Hiszpanii, Meksyku i Argentynie. Z materiałami do egzaminu ustnego DELE.

Cena 101,50 zł

España contemporánea...

España contemporánea historia sociedad economia to pozycja w której w 17 rozdziałach zebrano teksty o historii, ekonomii i społeczeństwie od lat 60-tych.

Cena 122,11 zł

Esp@ña Manual de...

Esp@ña Manual de civilización Solucionario Nueva edición to klucz do Esp@ña Manual de civilización Libro + CD Nueva edición, jednej z trzech pozycji z serii Manual de civilización.

Cena 22,20 zł

España siglo XXI Nueva...

España siglo XXI Nueva edición actualizada y ampliada to uaktualniona wersja tego podręcznika przeznaczonego nie tylko dla uczących się języka hiszpańskiego czy nauczycieli ale dla wszystkich zainteresowanych społeczeństwem, ekonomią, polityką i mentalnością współczesnej Hiszpanii. 

Cena 89,57 zł