search

20 Curiosidades: Cosas que debes saber sobre el español y la cultura de los hispanohablantes A1+/A2

103,00 zł
Brutto

20 Curiosidades: Cosas que debes saber sobre el español y la cultura de los hispanohablantes A1+/A2 to najnowsza propozycja dla osób uczących się języka hiszpańskiego od niedawna. 

Historias sorprendentes de los hispanohablantes y de su lengua. Niezwykle kolorowa, z ciekawymi rysunkami i historiami związanymi z kultura hispanojęzyczną.

Ilość

20 Curiosidades: Cosas que debes saber sobre el español y la cultura de los hispanohablantes A1+/A2 to najnowsza propozycja dla osób uczących się języka hiszpańskiego od niedawna. 

Historias sorprendentes de los hispanohablantes y de su lengua. 

Oto zaproszenie od wydawnictwa Habla con eñe:

Zapraszamy do 20 ciekawostek: zaskakujących historii Hiszpanów i ich języka. 
Jest to szczególna książka o kulturze, ponieważ za każdym czytaniem odkrywasz coś wspaniałego i wspaniałego. Niektóre z tych ciekawostek są częścią twojego codziennego życia. Czego jeszcze nie wiesz, to to, że jego pochodzenie wywodzi się z kultury ludzi mówiących po hiszpańsku i ich języka, hiszpańskiego. 
Może to być słowo, posiłek, rysunek, postać historyczna, miejsce.... 
W 20 mini-tekstach w zabawny sposób odkryjesz dobrą część historii Hiszpanii i jej związków z Ameryką Łacińską. Dołączysz do nas w tej podróży? 
Zalecamy czytanie i słuchanie najpierw czytań na poziomie A1+ (dla osób kończących poziom A1 lub rozpoczynających poziom A2), a następnie tych na poziomie A2, które są nieco dłuższe. 
Ale w obrębie każdego bloku możesz się swobodnie poruszać. Jest to idealny materiał uzupełniający do dalszego rozwoju na tych poziomach. 
Dzięki tej książce nauczysz się wielu słówek, a na końcu każdego bloku znajdziesz słowniczek z najtrudniejszymi słowami przetłumaczonymi na 5 języków
angielski, francuski, niemiecki, włoski i portugalski. 
Każdemu tekstowi towarzyszą czynności poprzedzające czytanie, mające na celu kontekstualizację i ułatwienie czytania oraz czynności do wykonania po przeczytaniu. 
Będziemy pracować nad gramatyką i słownictwem tekstu oraz wszystkimi umiejętnościami komunikacyjnymi: 
  • wypowiedzią ustną 
  • wypowiedzią pisemną 
  • czytaniem 
  • rozumieniem ze słuchu.
Do pobrania z platformy wydawnictwa:
  •  Audio w mp3 (70 minut) 
  • Rozwiązania zadań
Materiały interaktywne:
  • Teksty A1+
  • Teksty A2
9788494513299

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody