Kategorie

Słowniki hiszpańskie specjalistyczne

Słowniki hiszpańskie specjalistyczne

Słowniki specjalistyczne z języka hiszpańskiego to jedna z kategorii słowników hiszpańskich. Są one dostępne w naszej księgarni internetowej w atrakcyjnych cenach. Takisłownik hiszpańsko- polski czy polsko- hiszpański to niezbędna pomoc.

Może być wykorzystywany nie tylko przez uczniów. Książki tego rodzaju są też przydatne dla osób biegle władających językiem, które chcą się podszkolić z konkretnej dziedziny.

Słowniki specjalistyczne charakteryzują się tym, że zawierają słownictwo z konkretnej branży.

Może to być np. medycyna, prawo, biznes czy turystyka. Dzięki nim możemy rozwijać naszą znajomość języka z w konkretnej specjalizacji. Znajomość tych słów ułatwi późniejszą pracę, studiowanie czy chociażby podróż do krajów hiszpańskojęzycznych.

Słowniki specjalistyczne- język hiszpański

W asortymencie naszej księgarni w kategorii słowniki specjalistyczne mamy dostępne słowniki hiszpańsko-polskie i hiszpańskojęzyczne. Są to książki najlepszych wydawnictw. Zawierają mnóstwo słów i haseł, aby zaoferować jak najlepszą jakość nauki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby zdobyć najlepsze produkty w najlepszej cenie!

C.H.Beck

W naszej księgarni z wydawnictwa C.H Beck oferujemy Diccionario de terminología jurídica español-polaco.

Jest to hiszpańsko- polski słownik terminologii prawniczej. Znajdziemy w nim hasła m.in. z prawa cywilnego, rodzinnego i handlowego. Słownik zawiera też słownictwo związane z tematyką ekonomiczną i biznesową.

Verbum

Diccionario dinsultos Francisco de Quevedo to pozycja wydawnictwa Verbum. Jest to słownik przekleństw opracowany na podstawie dzieł hiszpańskiego poety- Francisco de Quevedo.

SGEL

Diccionario de términos clave de ELE to słownik w którym znajdziemy opis terminów używanych w nauce języka hiszpańskiego jako obcego. Oprócz wyjaśniania różnych wątpliwości, pomyślana jest jako prezentacja głośnych prac dydaktycznych i próba systematyzacji jej terminologii.

Można ją traktować jako źródło tylko konsultacji różnych terminów dla nauczycieli albo pogłębionej teorii.

Diccionario de dudas del estudiante de español como lengua extranjera to słownik opracowany dla uczących się języka hiszpańskiego i dla nauczycieli.

Jest komplementarnym materiałem służącym do konsultacji wątpliwości i pomagającym uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

Zarówno gramatycznych, leksykalnych jak i ortograficznych.

Aktywne filtry

Diccionario de insultos...

Diccionario de insultos to słownik przekleństw opracowany na podstawie dzieł D.Francisco de Quevedo. Dla miłośników literatury zainteresowanych przekleństwami bez politycznej poprawności.

Cena 105,84 zł

Diccionario multilingüe de...

Diccionario multilingüe de economía y empresa to słownik zawierający szeroką terminologię z zakresu ekonomii, przedsiębiorczości, handlu, księgowości, prawa, bankowości, giełdy i finansów.

Cena 90,00 zł